Piękne wierszyki urodzinowe dla koleżanki

Pobierz

Wyślij kwiatyJul 28, 2021miłością, wszechobecną i cierpliwą, przyjaźnią, niezniszczalną i cichą, i uśmiechała się do siebie i świata.. Ocena użytkowników: / 108.Wszystkiego najlepszego!. Niech te urodziny będą szczególnym krokiem milowym prowadzącym do krainy szczęśliwości.. Wszystkiego wystrzałowego z okazji urodzin!. Jesteś przeznaczona do wspaniałych czynów i najdoskonalszych rzeczy.. W dniu Twych urodzin .Życzenia urodzinowe dla koleżanki Z okazji urodzin życzę Ci: marzeń (żeby się spełniały), przyjaciół (żeby pamiętali), życia (żeby było kolorowe), miłości (żeby przyszła), szczęścia (żeby nie opuszczało), okularów (żeby były różowe), wakacji (by mogły trwać wiecznie).. Ile płatków ma stokrotka, ile jabłek ma szarlotka, ile kurek jest w kurniku, ile ząbków jest w grzebyku, tyle słońca bez cienia goryczy, ktoś, kto pamięta serdecznie Ci życzy!Piękne życzenia urodzinowe, poważne życzenia na urodziny, osobiste, oryginalne i mądre życzenia urodzinowe, najpiękniejsze wierszyki urodzinowe Piękne wierszyki urodzinowe dla koleżanki - Życie jest krótkie.Jun 17, 2022Sto lat z okazji urodzin, moja droga przyjaciółko!. Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!. Słońce nas dziś opromienia W rocznicę Twego narodzenia Dzisiaj calutki świat świętujeW dniu Twych urodzin serdeczne życzenia wiele miłości i powodzenia, niech nie trapią Cię żadne zmartwienia oraz niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia..

Życzenia urodzinowe dla koleżanki.

Kochana, Uśmiechaj się jak najczęściej, bo z uśmiechem Ci do twarzy.. Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna tak jak Twa uroda.Fajne życzenia urodzinowe dla koleżanki Za spędzone wspólnie chwile, za rozmowy, esemesy, za zdjęć setki, za liściki dziś dziękuję Ci i życzę zdrowia mocy, szczęścia wiele, radości ogromne morze, żeby Ci się wiodło w życiu, żeby miłość w nim gościła, żeby wierni przyjaciele oparciem byli w potrzebie, Takie, moja Przyjaciółko,Wierszyki ; Cytaty ; Błogosławieństwo ; Rocznica ślubu .. Wszystkiego co najlepsze.. W miłości szczęścia, w życiu sukcesów.. Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz!. Dużo radości, dużo uśmiechów.. stanowiło dla Ciebie niezapomnianą przygodę.. Droga Teściowo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!. i co kryje się pod słowem szczęście, aby każde nowe wyzwanie.. Wszystkiego najlepszego!. W dniu Twych Urodzin, w dniu pełnym radości, Życzę aby uśmiech na Twej twarzy gościł!. W ten dzień przyszła na świat moja koleżanka, a także jedna z najwspanialszych przyjaciółek.. Ile płatków ma stokrotka.. Dziadku, jesteś najlepszy Dziadku, jesteś najlepszy.. Dla żony ; Dla rodziców .. Błyszcz jasno, jak zawsze.. Życzę sukcesów i przyjemności, życzę uśmiechu i pomyślności..

Wszystko co piękne i wymarzone.

Twoje urodziny są dla mnie wyjątkowe.. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie.. Przeżyj ten dzień najpiękniej, jak potrafisz.Życzenia Urodzinowe dla mamy, siostry, koleżanki, chłopaka, taty, dziewczyny (Życzenia na Urodziny) Życzenia urodzinowe: ŚMIESZNE ŻYCZENIA Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego?TodayTodayTodayPoniżej znajdziecie gotowe życzenia na dzień dobry dla bliskiej osoby: koleżanki, kolegi, przyjaciółki lub przyjaciela.. Z tej okazji życzę Ci wszystkiego najlepszego!. Zobacz inne życzenia i wierszyki: życzenia urodzinowe śmieszne piękne życzenia urodzinowe życzenia na 40 urodziny …niepowtarzalnym i jedynym, miłością, wszechobecną i cierpliwą, przyjaźnią, niezniszczalną i cichą, i uśmiechała się do siebie i świata.. Dziękuję za Twoje dzieciństwo, Dziadku.. Niech radość życia nie opuszcza Cię nawet na krok, a zdrowie zawsze dopisuje!Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata..

Życzę zdróweczka i dobrej...Jun 13, 2022Mar 25, 20222 days agoŻyczenia urodzinowe dla koleżanki: 1.

Kategoria: Urodziny.. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie.. Spis treści : Piękne życzenia urodzinowe dla teściowej Wzruszające życzenia urodzinowe dla teściowej Krótkie życzenia urodzinowe dla teściowej (do wysłania SMS-em) Śmieszne wierszyki na urodziny dla .. Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.. Dla Ciebie ciepło słonecznego lata.. Sto lat z okazji urodzin!. Życzę Tobie wiary, szczęścia i radości, zdrówka wiele, pomyślności..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt