Interpretować inne słowo

Pobierz

Synonimy słowa interpretować: wyjaśniać, tłumaczyć, objaśniać, analizować, eksplikować, naświetlać, rozszyfrowywać, odtwarzać, grać, klarować, odczytywać, odgrywać, przedstawiać, rozświetlać, zgłębiać, omawiać, komentować, wygrywać, odgadywać,Inaczej interpretować.. ;) 2010-08-23 14:06:03 Załóż nowy klubJeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa "zaproponować" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. Miała zamiar twarda część być interpretowaniem danych.. 2013-01-30 19:27:09 .. Inne słowniki.. Mam już swój punkt patrzenia, swoje wyobrażenia i przekonania.. Wierzymy, że wśród tego, co wypowiadali ludzie Boży, jest też coś, co pomaga nam właściwie interpretować Słowo Boże.. Na przykład, jak apostoł Paweł i inni autorzy ksiąg nowotestamentowych interpretowali Stary Testament?Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jak interpretować te słowa?. «wykonanie programu komputerowego za pomocą interpretera».Drogi Użytkowniku AdBlocka, wiemy, jak cenny jest Twój czas - zajmiemy Ci tylko chwilę.. ALE - jeśli masz trochę zapału, ogólnej wiedzy o świecie i umiesz zdystansować się do samego siebie, możesz potraktować poniższy poradnik jako […]Chyba najtrudniej przedostać się Słowu przez mój rozum.. Wiem, że były pisane przez innych ludzi, ale czy nie jest to przypadkiem dobry sposób na "tego nie bierz dosłownie, w koncu to metafora" i "było tak i tak .Obcowanie z drugim to nieustanny wysiłek interpretowania jego wypowiedzi, gestów, zachowań..

Jak interpretować te słowa?

Czy w tym przepadku mają takie same prawa jak rodzina .. Najpopularniejsze inne określenia słowa interpretować to: odgrywać, eksplikować, badać, rozświetlać, odgadywać, omawiać, objaśniać, wgłębiać się, racjonalizować, analizować, naświetlać, zgłębiać, rozgryzać, referować, tłumaczyć, wyjaśniać, wgryzać się, rozszyfrowywać, odtwarzać, przedstawiać, poznawać, rozpoznawać, prześwietlać, komentować, penetrować, grać, odczytywać, wykonywać, wygrywać, klarować, .. .Synonimy słowa interpretacja: komentarz, eksplikacja, wyjaśnienie, objaśnienie, komentowanie, egzegeza, analiza, uwaga, tłumaczenie, odtworzenie, wykonanie, unaocznienie, skomentowanie, ilustracja, krytyka, wykładnia, naświetlanie, naświetlenie,Słownik języka polskiego PWN.. interpretacja.. I w jej oczach też inne rzeczy były mniej łatwe do interpretowania.Inne () Inne () Wszystkie () Bezsensowne (342566) Dziwactwa (271133) Śmieszne (160388) Metody na Nudę .. Dotyczy .~gosc # 2008-01-26. imiesłowy przymiotnkikowe z partykułą `nie` pisze się razem.. Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać?Tutaj słowo "interpretować" - wyjaśnia procesy istnienia prawa natury na podstawie ich zrozumienia ludzkiego umysłu..

2013-01-30 19:27:09 Jak interpretować te słowa?

To wytłumaczenie czegoś swoimi słowami.. Inne słowa kluczowe.. humanistyka .. «sposób odtworzenia danej roli przez aktora».. ;)Analiza i interpretacja utworu poetyckiego Analiza - badanie i opis kompozycji utworu; podmiot liryczny, zabiegi poetyckie, motyw utworu, sytuacja liryczna, zasady, którymi kierował się poeta.. W znaczeniu słowa lub - jak Pan słusznie zauważył - mieści się znaczenie słowa i.Jeśli mówię: "Zrobił to Piotr lub Paweł", to nie wykluczam, że .interpretować (też: przetłumaczyć, tłumaczyć, przenieść, przenosić, przestawiać, przesuwać po prostej, przełożyć, przekładać)Dlaczego słowo chciałem dobrze jest nadużywane 2021-01-19 09:41:17; Co zrobić jak ja ma wrażenie że już nic nie czuje 2021-01-19 08:07:04; Kiedy to ludzi dotrze że nie możba bagalizowac czyiś problemów bo ktoś inny ma gorzej 2021-01-19 07:01:10; Czy tylko ja sie tak czuje 2021-01-19 05:38:58Nie możemy mieć pewności z jak interpretować wyniki.. Np. Masz coś zinterpretować czyli opisać coś swoimi słowami :)O słowach zawartych w Piśmie Świętym napisano, że "wypowiadali je ludzie Boży, natchnieni Duchem Świętym" (2 P 1,21)..

Po swojemu zaczynam interpretować Słowo i często w ten sposób odzieram je z jego mocy.

«wydobycie i wyjaśnienie sensu czegoś».. Interpretacja - odpowiedź na pytanie, czemu służy powyższa konstrukcja, utworu, sens wynikający z niego, jak utwór mieści się w historii i filozofii, jest to działanie badawcze .Interpreter analizuje kod źródłowy programu, a przeanalizowane fragmenty wykonuje.. Realizowane jest to w inny sposób niż w procesie kompilacji, podczas którego nie wykonuje się wejściowego programu (kodu źródłowego), lecz tłumaczy go do wykonywalnego kodu maszynowego lub kodu pośredniego, który jest następnie zapisywany do pliku w celu późniejszego wykonania.Słowo kluczowe: jak interpretować.. dlaczego niektóre fragmenty Bibli traktowane są jak dokładne przekazy historyczne, a inne z kolei jako metafora czy przypowieść poetycka.. «przypisywanie czemuś jakiegoś znaczenia».. Panie Jezu, proszę o łaskę wiary w moc sprawczą Twojego Słowa.interpretowanie - Poradnia Językowa PWN.. daj mi sercem przyjmować Słowo.. Zbadajmy te konkretne szczegóły.. Słowo "zaproponować" w słownikach zewnętrznych.Ja też nie jestem zwolennikiem formy i/lub (w tej kolejności częściej niż na odwrót), jednak nie ze względów znaczeniowych, lecz czysto stylistycznych.. Najczęściej interpretacje służą porozumieniu..

Jak interpretować słowa "Gdzieś tam wpatrzeni w siebie bez zmian, Unikamy nadmiar słów" ?

«sposób odtworzenia, wykonania utworu muzycznego, teatralnego lub literackiego».. chiński niemiecki chiński - niemiecki ; duński niemiecki duński - niemiecki .. Możemy interpretować ten zapis jedynie jako zabezpieczenie na wypadek wzrostu budżetu.Jak interpretować słowo "rodzina" Właśnie chodzi mi o interpretację słowa "rodzina".. Wydaje mi się ona pseudonaukowym wtrętem, brzydkim, a niepotrzebnym.. Jak interpretować te słowa?. Wszelkie pisma, kamienna tablica, na wzór skorupa .Jak można interpretować podany cytat i jak go przedtawić w formie rysunku?. abonent aktywacja bezpieczeństwo CA certyfikaty cesja chat czat DO dokumenty domeny DV DW e-mail EV Gmail G Suite instalacja jak zainstalowa .Tym postem porywam się trochę z motyką na… kosmos, bo zakres tematyczny, który chcę w nim ogarnąć, jest potężny i bardzo złożony.. a `niemająca` jest to właśnie imiesłów przymiotnkiowy (czynny), więc jest dobrze, nie ma żadnych błędów.Tłumaczenie słowa 'to interpret' i wiele innych tłumaczeń na polski - darmowy słownik angielsko-polski.. Bywa jednak, że są źródłem konfliktu.. Najczęściej spotykane wyrazy bliskoznaczne słowa interpretować to: badać, odgrywać, referować, wyjaśniać, grać, tłumaczyć, omawiać, rozgryzać, prześwietlać, analizować, rozpoznawać, wgłębiać się, wgryzać się, wygrywać, zgłębiać, odtwarzać, klarować, wykonywać, objaśniać, rozszyfrowywać, odgadywać, penetrować, racjonalizować, .Inne określenia słowa interpretować.. Nie ma jednego gotowego algorytmu tłumaczenia snów, który zadziała u każdego.. Duchu Święty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt