Felix net i nika opracowanie lektury

Pobierz

Trzech nieznanych mężczyzn ukrywających się w schowku związuje sprzątaczkę i odbiera jej kartę magnetyczną.. Czas i miejsce akcjiNet i Felix rezygnują z pomysłu wtargnięcia do Silver Tower - Nika wraca do domu.. Polub.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Odpowiedz.. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. 19/20 miałam to jako lekturę w tamtym roku… to była dla mnie jedna z najgorszych lektur i ogólnie książek jaką czytałam Fajny quiz.. Zamawiaj na smyk.com i odbieraj w sklepach SMYK.. Pięćdziesiąte piętro Felix i Net docierają na 50 piętro.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz.. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów .Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. szybko!. Rozwiąż test!Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. 1.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Spotkali się w domu Felixa.. Edytuj elementy.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?.

Wydanie z opracowaniem i streszczeniem.

Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeńTest z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Wybierz jeden z punktów planu; Potrzebujesz pomocy?. 0 ocen | na tak 0%.. 7,3 / 10 4259 ocen 447 opinii .. Podczas szkolenia omówiliśmy trzy cykle lekcji do lektur z nowej podstawy programowej.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Widzą księgę, którą skanuje robot.. Postanowili dać nauczkę winowajcom.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Na listę lektur trafiły też pozycje nowe, zapewne w intencji twórców listy takie, które oddawać mają ducha czasów i być dla uczniów czymś współczesnym… i tak dochodzę do sedna - nową pozycją w kanonie jest powieść Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".lektury z podstawy programowej Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi - Cykl 4 lekcji poświęconych omówieniu lektury..

Zobacz nas na ka...Nowe lektury na lekcjach języka polskiego.

Test składa się z 12 pytań.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. pawlowiczf 308 pkt.. Julexv 79 .. "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, która łączy tytułowych bohaterów.. Niestety na skutek gwałtownego ruchu, jaki wykonała na widok misia Niezłego Skrótu (którym był Golem Golem) straciła równowagę i spadła w próżnię nad Elitarnością.. ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. Szczególną troską chłopcy otaczają Nikę.Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: SZKOLNE dla dzieci w sklepie internetowym smyk.com.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Po lekcjach trójka przyjaciół udała się rowerami do domu Felixa na ulicy Serdecznej, na przedmieściach Warszawy.. Zapraszamy do oglądania.. Motyw.. Wydawnictwo: Powergraph Cykl .. Postanawiają sami przeprowadzić akcję, żeby w razie złapania, nikt nie interesował się Niką.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (lektura obowiązkowa) - notatki z lektury"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (lektura obowiązkowa) - ćwiczenie wprowadzająceFelix, Net i Nika odnajdują ją na skraju skalnej półki na najwyższym piętrze wieży wieńczącej Pałac, smutną i zmęczoną..

Lektury , lektury , lektury - różne już czytałam , ale żadna nie była aż tak nie logiczna .

Koniec dnia pracy banku.. cirrus 234 pkt.. Wtedy chłopcy zaczynają się umawiać na następny dzień.. Równocześnie przed bankiem zatrzymuje się furgonetka, z której wysiada trzech kolejnych mężczyzn.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Podczas lekcji informatyki, prowadzonej przez pana Jerzego Wierszewskiego (zwanego Eftepem), Felix, Net i Nika postanowili odnaleźć kryjówkę złodziei.. Agnieszka co ma peszka.. ~Przyjaciel_koteczek.. Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas, wspierają się w codziennych trudnościach, opiekują sobą wzajemnie.. Książka sama w sobie ma potencjał , ale wplatanie w niej niepotrzebnych wątków jest po prostu nie potrzebne .. Kim z zawodu jest mama Neta?. 1.Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pora deponowania pieniędzy w skarbcu.. Więcej.. Patrycja_123 94 pkt.. Najlepsi w pomaganiu: 1.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Zmień szablon .W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Poniżej znajdują się pliki ze szczegółowymi scenariuszami tych zajęć.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi..

Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdfTest z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi .

Najlepsi w tym miesiącu 098lol 322 pkt.. 0 0 03.11.2018 o 09:10 rozwiązań: 1.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. W połowie lotu rozwija, niczym .Witaj na stronie Quizz.pl.. Rafał Kosik.. W Gimnazjum im.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. _JAGODOWO_ 147 pkt.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Osadź.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Odpowiedz.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt