We odpowiedzi na quizizz

Pobierz

Zawiera nieodpowiednie treści?. Zagłosuj na najlepszego Lidera Pokémon każdego typu!. Tylko uczeń zalogowany w aplikacji może test rozwiązać?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Który z polskich wielkich kompozytorów pochowany jest na .Discord: NA PYTANIA DOTYCZĄCE APLIKACJI QUIZIZZ ODPOWIEDZI NA PYTANIA DOTYCZĄCE APLIKACJI QUIZIZZ 1.. ️ Witaj na moim kanale!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. 1.Lubisz swoich obserwatorów?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. STRONA: ZAPOMNIJ ZOSTAW.WSZYSTKIE POPRAWNE ODPOWIEDZI 1 KOMENDĄ DO 1 SPOSOBU LINK TRZEBA TO POBRAĆ I WKLEIĆ ZAWARTOŚĆ : 2 SPOSOBU .pokaże wam działajacy sposob na quizizztytuł: Jak mieć poprawne odpowiedzi na quizizz *Poprawny działający sposób*subskrybuj: 1 30 seconds Q. Quiz w Poczekalni.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 2.Lubisz kogoś jeszcze z Teamu x 2?. Aktualnym mistrzem Polski jest: answer choices Śląsk Wrocław Legia Warszawa Lech Poznań Jagiellonia Białystok Question 3 60 seconds Q. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Uczniów z klasy Teams należy dodać ręczine do aplikacji Quizziz.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Czy jest możliwość przesłania linku do np.odpowiedz na kilka pytań i dostaniesz odpowiednią piosenkę na lato..

PROSTE odpowiedzi DRAFT.

PROSTE odpowiedzi DRAFT.. Quiz w Poczekalni.. Aplikacji nie można połączyć z MS Teams.. Zobacz podobne quizy: #angielski #francuski #hiszpanski #jezyki #nauka #niemiecki #osobowosc #rosyjski .. Zawiera nieodpowiednie treści?. 3.Co teraz robisz?Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W którym roku urodził się Chopin?. Zawiera nieodpowiednie treści?. :)️ Nie zapomnij zostawić subskrypcji z dzwonkiem!. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Zdjęcia możemy pobrać ze strony Celina Świebocka Plusem dodasz kolejne pytania.Odpowiedz na 5 pytań, a my zgadniemy czy wolisz koty czy psy!. Tak bardzo was lubię moi kochani.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Czy z MS Teams daje się połączyć?. Bardzo jestem smutna że dostałam tylko od 1osoby pytania no cóż pech raz się żyje ale chociaż ta jedyna osoba zobaczycie jej pytania.. Spośród niżej wymienionych gruczołów i hormonów wszystkie są prawdziwe, z wyjątkiem: answer choices trzustka-glukagon nadnercza-kortyzol tarczyca-tyroksyna jajniki-insulina Question 8 120 seconds Q. Zaznacz prawidłową odpowiedź answer choicestworzenie pytań quizu - wpisujemy pytanie (A. Udostępnij.. Mój główny kanał (Esaaa): @Esaaaht.Zapraszam was do pierwszego poradnika na moim kanale.Discord : z filmu : 3 część serii jak mieć odpowiedzi na quizizz, łapcie komendę ,którą trzeba wkleić: (skopiujcie link i dajcie do przeglądarki ten tu bo nie mogłem dać .link do nowej wersji: OPIS!.

Ten film przedstawia sprawdzony sposób na odpowiedzi na platformę quizziz!

Horoskopquiz .Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test na czas — Które z tych zdjęć zostało stworzone przy pomocy sztucznej inteligencji?. 0 Obserwuj .May 14, 2021Odpowiedz na kilka pytań, a my zgadniemy, jakiego języka się uczysz!. 1399 Obserwuj autora.. Skomentuj.Quizy Os. ️ Autor skryptu to Grzegorz Barański: SPOSÓB: Link: Muzyka w tle: Light Me Up-----------------------------------.. Rozwiń opis Jak są jakieś pytania piszcie w komentarzach!. Szukaj.. Quiz w Poczekalni.. Dodaj do ulubionych.. Szukaj.. Wyślij zgłoszenie.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Pytania od @domka.stonka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt