Test obliczenia zegarowe

Pobierz

Uczniowie rozpoczynają lekcje o godzinie 8: 55.Sprawdzian wiadomości w klasie 3-obliczenia zegarowe.Zadania tekstowe- obliczenia zegarowe i kalendarzowe 1.. Klasa 3 Matematyka godziny i minuty zadania z treścią.. aby wyświetlić prawidłowe rozwiązania i wynik twojego testu, wyślij sms o treści ap.tfu4 na nr 73068. otrzymasz dostęp do wszystkich klasówek i testów, oraz płatnych artykułów przez dwie godziny ( 120min ).Obliczenia kalendarzowe i zegarowe.. Dzięki reklamom na MatZoo uczysz się za darmo.. Imię i nazwisko ucznia:.. Zad.. Zrezygnuj z reklam Kupując Strefę bez reklam wspierasz rozwój naszego serwisu.Ćwiczenia z zegara - Quizy edukacyjne online dla dzieci Nauka odczytywania godzin na zegarze tarczowym i elektronicznym, np.: wskazywanie godziny odjazdu autobusu, ustawianie zegara elektronicznego według tarczowego, obliczenia zegarowe.Test 10.3.. Okazało się, że jest 20 minutowe opóźnienie.. Super pomoc dydaktyczna do nauki odczytywania czasu.serwisie Chomikuj.pl 29.jpg, obliczenia zegarowe.jpgCzas, kalendarz, zegar - materialy edukacyjne dla dzieci.. Dodawanie pisemne; Odejmowanie pisemne; Mnożenie pisemne; KLASA 5.. Ile to minut?. w praktyce ( analiza pracy uczniów klasy VI) Cele operacyjne: - odczytuje godziny na zegarze w systemie 24 godzinnym.Obliczenia zegarowe; Liczby wielocyfrowe; DZIAŁ II - działania na liczbach..

Test - obliczenia zegarowe.

Obliczenia zegarowe Odkryj karty.Sprawdzian z edukacji matematycznej - obliczenia zegarowe kl. III 1.. To play this quiz, please finish editing it.Sprawdź też ćwiczenia w innych działach: Plansze edukacyjne - Matematyka: Przeliczanie jednostek plansza i przykłady 1, 2, 5 (s, min, kwadranse, h) Polski jako j. obcy - Pytanie o godzinę (zestaw) odczytywanie godzin; Łamigłówki Japonia - Obliczenia zegarowe łamigłówki nr 6, 7, 12 i 15; Łamigłówki UrugwajTest z kalendarza i zegara oblicz ile czasu upływa zadania tekstowe zamień na minuty zagraj w gry: gra "wyścig żyraf" ( arcademics ) (twoim zadaniem jest wskazywać prawidłowy czas wyświetlany przez zegar.. Zadanie 3 Oblicz godziny i zapisz odpowiedź.. Była 10 minut przed umówioną godziną.Czas na ćwiczenia!. 9.15 - Budzik"- program dla dzieci 9. wstęp.. • 3 kwadranse - _____ • pół godziny - _____ • godzina - _____ 2.sprawdzian z edukacji matematycznej - obliczenia zegarowe powodzenia!. Badz ostrozny odpowiadajac na kazde z kolejnych pytan, tak aby uniknac pomylek!. Napisz ile to minut?. Proponuję obejrzeć film ze strony e-podręczniki:Jimdo.. Jest on przeznaczony na 40 minut.. Cel ogólny: Diagnozowanie stopnia opanowania standardu - wykorzystanie wiedzy..

Obliczenia zegarowe.

Scenariusz zajęć z matematyki w klasie VI.. Aby wyświetlić prawidłowe rozwiązania i wynik Twojego testu, wyślij SMS o treści AP.TFU4 na nr 73068.. Na tej lekcji utrwalicie sobie obliczenia zegarowe i będziecie rozwiązywać zadania związane z zegarem.. 1 Ile czasu upłynęło od godziny 5:00 do godziny 16:00?materiał do pracy).. Szkoła podstawowa.. Jarek jest o 3 lata starszy od Jurka.Po prostu kocham zegary!. Od 1 września do 24 grudnia tego samego roku upłynęły….. miesięce i ….. dni.. O której godzinie zakończyło się przedstawienie?. Część 1. klasówka 10.3. test 10.3. zacznij rozwiązywać test!. jeśli będziesz odpowiadał dobrze, twoja żyrafa wyprzedzi inne i wygra wyścig.Najlepsza strona do nauki matematyki.. Kolejność działań; Dodawanie w pamięci; Odejmowanie w pamięci; Mnożenie w pamięci; Dzielenie w pamięci; Dzielenie z resztą; Dział IV - działania pisemne.. Zacznij rozwiązywać test!. Zadanie 1/20 .. Otrzymasz dostęp do wszystkich klasówek i testów, oraz płatnych artykułów przez dwie godziny ( 120min )!. Link do testu z tymi samymi zadaniami - Kliknij TUTAJ Zad.. DZIAŁ I - liczby naturalne.. 10.3 test czas i zegar, kalendarz.. Koszt SMS 3.69 zł brutto Zobacz inne opcje płatności.Matematyka - obliczenia zegarowe i kalendarzowe DRAFT.. Spektakl teatralny trwający 105 minut rozpoczął się o godzinie 9: 30..

Ile to minut?Obliczenia zegarowe.

Sign up for free now at ąż zadania i odpowiedz na pytania.. cały materiał.. 2 Rozwiąż zadanie.Zegary -obliczenia zegarowe Zadanie 1 Odczytaj i zapisz godziny z zegarów (zwróć uwagę na kolor strzałek - godziny i minuty).. Janek i Jurek mają razem 23 lata.. Mama Czarka umówiła się do fryzjera na godzinę 16:00.. Zaraz po zakończeniu pracy proszę odesłać mi wypełniony sprawdzian.. Były am.Testy matematyczne - obliczenia zegarowe.. Ile czasu upłynie od godziny 22: 19 do godziny 21: 46 dnia następnego?. wg Ksymeniuk.. 1 Ile godzin upłynęło od: od 9:00 do 12:00 - godzin od 13:00 do 16:00 - godzin od 7:00 do 19:00 - godzin Zad.. Temat: Obliczenia kalendarzowe i zegarowe.. O której godzinie odjedzie pociąg?Prawda: Dzieci poszły na ślizgawkę o 15.20 a wróciły o 16.10.. Rozwiąż na kartce podane niżej zadania, a następnie udaj się na test (link poniżej) gdzie są takie same pytania - wskaż tam prawidłowe odpowiedzi (czyli Twoje z kartki).. Temat: Obliczenia kalendarzowe.. Zadanie 2 Narysuj wskazówki na zegarach.. 1) Od godziny 8:15 do 15:30 minęło: a) 6 godzin 15 minut b) 7 godzin 30 minut c) 7 godzin 15 minut 2) Od 5:12 do 22:12 minęło: a) 17 godzin 12 minut b) 16 godzin c) 17 godzin 3) Pociąg z Gorzowa do Poznania odjeżdża o 10:45.. Zadania z matematyki, tabliczka mnożenia.Obliczenia zegarowe • klasa II • pliki użytkownika rewa10 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Obliczenia zegarowe i kalendarzowe zestaw 2.doc, Obliczenia zegarowe i kalendarzowe zestaw 1.docTagi: zegary pełne godziny obliczenia zegarowe Opis: Sprawdzian × Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .7. wykonuje proste obliczenia zegarowe na godzinach, minutach i sekundach; IV/12.3 D P WW 1 8. wykonuje proste obliczenia kalendarzowe na dniach, tygodniach, miesiącach, latach; III/12.4 C P KO 2 9. do rozwiązywania zadań osadzonych w kontekście praktycznym stosuje poznaną wiedzę z zakresu arytmetykiObliczenia Zegarowe I Kalendarzowe Test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt