Hobbit test z lektury trudny

Pobierz

Przypomnij sobie wiadomości o lekturze: Hobbit, czyli tam i z powrotem - opracowanie, Hobbit, czyli tam i z powrotem - dokładne streszczenie.. Odezwała się w nim krew Tuków Gandalf go namówiłTest wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Ile trwa akcja książki?Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Rozwiąż testTrudny test z serii filmów "HOBBIT".. Syn Kuzyn Siostrzeńcem2.. Jak nazywał się.. Pierwsze pytanie jak się nazywał główny bohater?. Nie tylko Lewandowski.. Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Odpowiedz.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Poziom trudności: Średni.. Udostępnij.. Przykładowa kartkówka z "Hobbita …" z odpowiedziami Jak nazywała się rodzinna kraina Bilba?. Prościutki :) Tagi dla tego testu: lektury .Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomosci.. Kim był Gandalf?. lektury Quiz przeznaczony glownie dla uczniow szkol podstawowych kl. IV-VI.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Tylko prawdziwy pasjonat motoryzacji zdobędzie 100 procent!. Dla orłów ortografii.. Przekręcasz związki frazeologiczne?Test: Bilbo uratował krasnoludy z niewoli u leśnych elfów za pomocą: a) przebrania.. Jak się nazywa główny bohater książki?. Poziom: trudny Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R..

Jak nazywa się główny bohater (hobbit).

Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.J.R.R.. Bilbo spotkał się z członkami wyprawy w dzień wyruszenia w stronę Samotnej Góry w: a) barze Pod Zdechłym Szczurem.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Co kiedyś zrobił smok krasnoludom?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Część 2.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Ilu członków liczy sobie grupa krasnoludów, do której przyłącza się Bilbo Baggins?. Ile lat miał Bilbo?. answer choices Bombur Thorin Kili Gloin Question 4Pytania i odpowiedzi do lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (.. pytanie 1 z 20.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Jak dołączył do ekipy Thorina?. Wpadli w ich pułapkę w jaskini.. 311 Obserwuj autora.Test z lektury ,,Hobbit" WikizAfryki 6 lat temu 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 1 Skomentuj 9 Super!. Bombur wpadł do.. Hobbit streszczenie szczegółowea) marzec b) kwiecień c) maj 4) Do mapy, jaką Gandalf przekazał Thorinowi, był dołączony a) długi nóż b) złoty sztylet c) mały klucz 5) Podczas ucieczki z jaskini goblinów Bilbo Baggins a) został zraniony przez Wielkiego Goblina b) potknął się w ciemnościach i złamał nogę c) uderzył się w głowę i stracił przytomność 6 .Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Zobacz podobne quizy: #hobbit-lektura #lektury .

Jak dobrze znasz Ambrozego Kleksa i jego przygody.Oct 7, 2021 Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Tolkiena.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .. reklama ~| Hobbit, czyli tam i z powrotem |~ test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Część 1.. Jak nazywała sie matka Bilba?. c) łodzi.. Dla fanów Hobbita.. Ilu krasnoludów liczyła wyprawa?. Znasz imiona wielkich polskich pisarzy?. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Literatura Test z lektury "Przedwiośnie" - poziom trudny .. Test ze znajomości lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Test ze znajomości lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Jak Krasnoludy znalazły się w norze Goblinów ?. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Lektury 6 lat temu.. Jak nazywał się.. Ilość pytań: 30 Rozwiązywany: 739436 razy.. Poziom trudności: Średni.. Damian_Makowski 7 lat temu 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 6 Skomentuj 30 Super!. Tolkien'a.. Jak miał na nazwisko główny bohater?. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. Bombur wpadł do.. Streszczenie książki hobbitStart studying Hobbit, czyli tam i z powrotem.. a) Bel Bilbo b) Belladonna Tuk c) Berta Tuk d).Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

2.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.

mniejsi od krasnoludów ale więksi od liliputów.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. ZapraszamyPrzekonajmy sie, czy uwaznie przeczytales te.. Test składa się z 12 pytań.. Test ze znajomości lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Peter Jackson.Test wiedzy o Hobbicie (trudny) Simox_pl 2 lata temu 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 2 Super!. answer choices był uzdrowicielem śpiewał pieśniKultowe samochody PRL.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. TEST Z LEKTURY: Lalka.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!Książka bardzo szybko zyskała sobie spore grono fanów, a kontynuację wydarzeń z powieści Hobbit autor umieścił w kolejnym swoim dziele zatytuowanym Władca Pierścieni.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Hobbit - test Zbyt wcześnie na test?. Rozwiązanie.. Jak nazywał się.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Zabójca Ostrość Orcrist Kim Frodo był dla Bilba?. Skomentuj.. "Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Rozdział I - Nieproszeni goście Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Bilbo znał tego wędrownego wyłącznie czarodzieja z .Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz..

Test ze znajomości lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem".

Przygodę z której lektury szkolnej mógłbyś prze.17 Questions Show answers Question 1 45 seconds Q. Gobliny zaprowadziły ich jako więźniów.. Część 3.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Sportowe emocje.. Jak nazywała sie matka Bilba?. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Tolkien'a.. Przeczytałeś już lekturę.. Jak nazywała sie matka Bilba?. Tolkien'a.. Lektury 6 lat temu.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem Johna Ronalda Tolkiena.. Jak nazywał się.. Bombur wpadł do.. Hobbit streszczenie szczegółoweTest wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Dla wszystkich.. Thorin Bilbo Balin Bolbo Gloin Nie miał imienia!. b) beczek.. 358 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wiesz, na której pozycji grają ci piłkarze?. Jak nazywała sie matka Bilba?. (podchwytliwe) Torin Tráin ll Thorin ll Jak nazywał się miecz Bilba Baggins'a Nie miał nazwy Żądło Kolec Jak nazywał się miecz Thorina ?. Kto jest reżyserem filmu Hobbit ?. d) magicznego miecza.. Poziom trudności: Średni.. Znaleźli wejście sami.. Tolkiena.. Tolkien).. Poziom trudności: Średni.. Tolkien'a..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt