Jak pobierać aplikacje na huawei p40 lite

Pobierz

Po zainstalowaniu aplikacji należy ją uruchomić i kliknąć w dolnej części ekranu Detect Device.. Rozwiązaniem jest zainstalowanie aplikacji o nazwie "Chat Partner", która zainstaluje GSM w naszym telefonie komórkowym w tym Google Play do pobierania aplikacji z tego bazaru jak zwykle.. Galeria aplikacjiJeśli się zastanawiasz jak instalować aplikacje na Huawei Najprawdopodobniej dzieje się tak dlatego, że kupiłeś lub jesteś w trakcie zakupu jednego z najnowszych urządzeń Huawei (na przykład Mate 30 Pro, P40 lite, Mate Xs, P40, P40 Pro lub P40 Lite) i wiesz, że w ostatnie nie ma Google play Przechowywać.Jun 9, 2020Użytkownicy mogą pobrać aplikacje sami z poziomu witryny producenta lub przenieść programy z innego urządzenia z Androidem za pomocą Huawei Phone Clone.. Pamiętaj, że musisz wyrazić zgodę na instalację pakietu APK pochodzącego spoza oficjalnego sklepu.. Po uruchomieniu kliknij przycisk Detect device, a następnie Repair Now 5.Mar 12, 2021Oct 23, 2020Jak zainstalować aplikacje na Huawei Nowe telefony komórkowe Huawei (Mate 30 Pro, P40 lite, Mate Xs, P40, P40 Pro lub P40 Lite) już .Google play można zainstalować na telefonach Huawei, jak widzieliśmy na niektórych nowszych urządzeniach, takich jak Huawei P40 Lite.. Zamknij wyszukiwanie.. Treści i informacje zawarte w tym artykule Ogólne wrażenia związane z Centrum pomocy..

Jak przenieść moje aplikacje na urządzenie HUAWEI bez sklepu Google Play?

Wystarczy wpisać poszukiwaną aplikację, by sprawdzić, czy jest na pokładzie, a następnie zainstalować.May 21, 2022Przejdź do obszaru Pamięć na telefonie, wyczyść pamięć podręczną aplikacji HUAWEI AppGallery i spróbuj ponownie.. Co w takim razie z płatnościami zbliżeniowymi na smartfonach Huawei bez GMS?. Możliwe jest również korzystanie z portalu za pomocą przeglądarki internetowej.. Po jego pierwszym uruchomieniu Huawei AppGallery pojawia się sugestia instalacji aplikacji od partnerów.Pomimo braków, w AppGallery znajdziemy również sporo ciekawych i przydatnych programów.. Znajdź instrukcje obsługi, wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i pozostałe zasoby powiązane z Twoim produktem HUAWEI.Na telefonie należy pobrać plik z tego linku.. Jeśli jednak dotarłeś do tego artykułu, ponieważ masz Huawei P40 Lite i jesteś w takiej sytuacji, musisz o tym wiedzieć w ciągu pięciu minut będziesz mieć usługi Google na telefonie komórkowym, a także we wszystkich aplikacjach, które chcesz zainstalować.. Producent zadbał też o to, by jego smartfony miały swój własny sklep z aplikacjami.. W katalogu masz więcej aplikacji Google i innych popularnych aplikacji do zainstalowania, zaloguj się na swój adres Gmail (możesz dotknąć dowolnej .Na testowanym przeze mnie smartfonie Huawei P40 Lite dogranie wszystkich niezbędnych aplikacji zajęło zaledwie trzy minuty..

Paradoksalnie rozwiązanie znajduje się w prostej aplikacji.Usługi i aplikacje HUAWEI .

Można na własną rękę zainstalować program w wersji 3.16 .Na jaki temat chcesz przesłać opinię?. Jednocześnie ostrzegają: nie instalujcie naszych apek spoza Google Play i AppStore.. Szukaj.. Aplikacje Google.. Po pobraniu należy uruchomić dowolny menedżer plików (aplikacja "Pliki") i otworzyć ściągnięty w telefonie plik APK.. Pobieranie aplikacji działa analogicznie jak dawniej.. W tym momencie należy kliknąć Repair Now.Aplikację można pobrać również ze strony producenta w formie pliku APK.. Oto nasza lista najciekawszych aplikacji dostępnych w Huawei AppGallery: Microsoft Office Yanosik Microsoft News (preinstalowana na egzemplarzach z polskiej dystrybucji) TikTok Jakdojade Snapchat Telegram OLX Ryanair MAPS.ME NordVPN AutoMapa Rossmann TidalZainstaluj Google Play i więcej.. W tym celu wybierz kolejno: Ustawienia > Aplikacje / Aplikacje i powiadomienia > Aplikacje > AppGallery > Pamięć > Wyczyść pamięć podręczną Odinstaluj aktualizacje aplikacji HUAWEI AppGallery.Mar 10, 20221.. Program wykryje brak Usług Google.. Po samodzielnym zainstalowaniu na Huawei P40 Lite usług Google, w telefonie pojawia się po prostu Sklep Play, z którego bez problemu pobierzecie większość popularnych programów (oprócz tych, które posiadają własną certyfikację, jak choćby Netflix)..

... Pobieraj swoje ulubione aplikacje na smartfony HUAWEI w prosty i wygodny ...Sep 15, 2020Świat nie lubi próżni i pustki.

Informuję, że Zdjęcia Google można uruchomić korzystając bezpośrednio z przeglądarki.3 sposoby instalacji brakujących aplikacji w Huawei 1.. Pobierz na smartfon aplikację Chat Partner - znajdziesz ją w tym miejscu.. App Gallery W Huaweiach z serii P40 sklep Google Play został zastąpiony przez Huawei AppGallery.. a sam sprzęt będzie nadal otrzymywał aktualizacje systemu i aplikacji.. Usług Google ( GMS ) nie mamy na Nowych smartfonach Huawei ( P40, P40 Pro, P40 Lite, Mate 40, Mate 40 Pro ).. Wyczyść wyszukiwanie.. Uruchom pobrany plik "Chat Partner.apk" i wyraź niezbędne zgody na dostęp do uprawnień.. Jak zapewne wiecie, najnowsze smartfony Huawei - P40 Lite […]Aug 17, 2020 Co jeśli nie mogę znaleźć swoich ulubionych aplikacji w HUAWEI AppGallery?. Plik .APK waży 147 MB.. Po jego pobraniu należy przejść do aplikacji Pliki i kliknąć w instalator Chat Partner.apk.. Menu główne .#1 - Pobierz Google Play i zainstaluj przez APK Przejdź do Szuflada aplikacji Huawei > Ustawienia Następnie otwórz ustawienia zaawansowane Stuknij Zabezpieczenia> Włącz "Instalacja z nieznanych źródeł" Zignoruj powiadomienie "ten typ pliku może uszkodzić urządzenie" Stuknij OK i kontynuujBanki nie chcą płatności Huawei w Polsce i nie kwapią się do wprowadzenia własnych aplikacji do sklepu AppGallery, choć takiej możliwości nie wykluczają..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt