Napisz wywiad z odyseuszem

Pobierz

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Ogigia, XII w p.n.e. Bardzo tęsknię za Tobą, Telemachem i ojcem.. Czy zgodzi się Pan odpowiedzieć na moje wszystkie pytania?. 5 pytań może być więcej pytania i odpowiedzi 2011-01-14 13:44:43Wywiad to forma tekstu dziennikarskiego, która jest zapisem rozmowy z jakąś osobą (często znaną).. Informacje na temat Przeprowadź wywiad z Odyseuszem Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.Odyseusz, przybywszy za sprawą Ateny pod postacią żebraka, wziął udział w konkursie, w którym nagrodą miała być ręka jego żony (spisek ten był również jego autorstwa).. 2014-01-12 09:52:37Przydatność 100% Wywiad z Odyseuszem.. Wywiad z Odyseuszem Odyseusz Odyseusz wywiad Przeprowadź wywiad z Odyseuszem rozmowa z Odyseuszem przeprowadź rozmowę z Odyseuszem o co zapytałbyś Odyseusza jakie pytania zadałbyś Odyseuszowi.. 2012-04-16 13:29:56; Zadanie z Pola.. Napisz streszczenie Mitu o Prometeuszu - w sześciu zdaniach.. Gdyby Pan wiedział, że czeka Pana taka wyczerpująca i długa podróż to podjąłby ją Pan?. Po zakończeniu wojny trojańskiej mieliśmy zamiar od razu wrócić do domu, lecz rozpętała się straszliwa burza i nasze okręty zboczyły z kursu.Wywiad ze Skawińskim Przeprowadź wywiad ze Skawińskim Napisz wywiad z bohaterem noweli latarnik Przeprowadź wywiad z latarnikiem Wywiad z Latarnikiem Napisz wywiad ze Skawińskim Skawiński udziela Ci wywiadu..

D: Czy mogę przeprowadzić z panem wywiad?

- przykład; Sprawdzone hasła: .. Więcej informacji.. Jana, Jana - Jan mu było.Napisz opowiadanie w imieniu Odyseusza.. Masa pocisku wynosi m2= 54kg.. Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze.. Zgodnie z misją .Wywiad z Odyseuszem.. -Zapewnie tak.Przydatność 80% Zadanie z fizy.. 1.46 Z ciała o masie m1= 11000kg następuje strzał w kierunku poziomym.. Kliknij i odpowiedz.. DZIENNIKARZ ODYSEUSZ -Dzień dobry Odyseuszu.Jestem dziennikarzem pisma "Niezwykła Przygoda".. v2 = 900 m/s Po = Pk Po=(m1+m2)* V V= 0 - na początku działo jest w spoczynku 0=m2*v2 - m1*v1 m1*v1 = m2*v2 v1=.W wywiadzie musisz zadać przynajmniej cztery pytania.. Wywiad z Odyseuszem Przeprowadź wywiad z Odyseuszem Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Wywiad z Odyseuszem 1 marca 2020 0 Przez admin ..

-Zapewnie tak.Napisz wywiad z jednym z rodziców dotyczący ich poglądu na czytanie książek.

Czekało na nas jeszcze bardzo wiele różnych przygód - dobrych i złych.. Zapisz je.. (przynajmniej 8 pytań i odpowiedzi) 2012-10-07 15:41:40; Różnica lub podobieństwo między Odysem a Odyseuszem?. Πηνελόπη Penelope lub Πηνελόπεια Penelopeia) - córka Periboi i Ikariosa, postać w Odysei, żona Odyseusza, matka Telemacha, wzór wiernej żony; przez okres dwudziestu lat oczekiwała powrotu męża (10 lat wojny trojańskiej i 10 lat tułaczki Odyseusza), zwodząc ubiegających się o jej rękę 108 zalotników (przyrzekła wybrać jednego z nich na męża .Sprawdź jak napisać wywiad, zapoznaj się ze wskazówkami i przykładem wywiadu.. Gdyby Pan wiedział, że czeka Pana taka wyczerpująca i długa podróż to podjąłby ją Pan?. Conajmniej 5 pytań Odpowiedzi mają być po 2-3zdania Pomóżcie Plis 2012-09-27 15:50:57 Napisz wywiad z Pinokiem Min.. DZIENNIKARZ ODYSEUSZ -Dzień dobry Odyseuszu.Jestem dziennikarzem pisma "Niezwykła Przygoda".. Opuścili jaskinię Polifema przywiązani do brzuchów baranów.Penelopa (gr.. Znaczące jest to, że w wywiadzie nie zamieszczamy własnych przemyśleń i stwierdzeń, a zapisujemy wypowiedzi osoby, z którą wywiad przeprowadzamy.. M- Na pewno to, że Milczek nie spytał mnie o zdanie, a przecież mur należał również do mnie.Wywiad to treść rozmowy, którą podaje się do wiadomości publicznej (za pośrednictwem prasy, radia, telewizji, Internetu)..

...R- Chciałabym przeprowadzić z Panem wywiad na temat znanej kłótni o mur z Pańskim sąsiadem.

Ja jestem Józef Papkin, syn mego ojca Jana Papkina.. Zadaniem, które musieli wykonać zawodnicy było strzelenie z łuku tak, by strzała przeleciała przez otwory w dwunastu toporach ustawionych w rzędzie.Szukasz prac z Wywiad z przedmiotu Język polski?. Przeżyliśmy chwile grozy, ale też chwile miłe i interesujące.. Odyseusz: Dzień dobry!. R- Co spowodowało rozpoczęcie sporu?. Napisana przez: zadane1223334444 .Wyobraź sobie że jesteś dziennikarzem i przeprowadź wywiad z Odyseuszem na temat jego przygód w drodze do domu.. Wywiad ze Śmiercią - napisz wywiad ze Śmiercią, zadaj jej istotne dla ludzi pytania;Przydatność 100% Wywiad z Odyseuszem.. Ma postać pytań i odpowiedzi i zwykle koncentruje się wokół jednego tematu.. Wywiad to ciąg pytań zadawanych przez pewną osobę innej osobie, potem spisywanych lub emitowanych przez radio czy telewizję.. -Oczywiście -A więc: Myślę że wszyscy znają Pańską przygodę.. Napisz wywiad z Odyseuszem (5 pytań i 5 odpowiedzi) 2011-05-05 19:10:45Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Wyobraź sobie że jesteś dziennikarzem i przeprowadź wywiad z Odyseuszem na temat jego przygód w drodze do domu.. Sprawdź w Sciaga.pl.. Gdyby Pan wiedział, że czeka Pana taka wyczerpująca i długa podróż to podjąłby ją Pan?.

Decydując się na wywiad trzeba wiedzieć jaki jest jego powód i cel, a także mieć pomysł na rozmowę.

P: Oczywiście!. -Oczywiście -A więc: Myślę że wszyscy znają Pańską przygodę.. Przygotuj 15 pytań, Które chciałbys mu zadać!. Dziennikarz: Dzień dobry!. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Z okrętów niestety nic nie zostało, a na dodatek zginęło kilku spośród moich towarzyszy.. O: Oczywiście.. Mieliśmy jeden statek, którym popłynęliśmy dalej.. Czy mógłbym zadać pare pytań?. 2013-03-03 18:11:48; wyobraź sobie że twoim zadaniem jest przeprowadzenie rozmowy z odyseuszem zadaj mu 5 pytań i odpowiedz na nie 2013-10-21 16:04:59; Wyobraź sobie że spotykasz się ze Stanisławem Lemem .. M- Tak, proszę śmiało pytać.. Oblicz prędkość, z jaką działo zostaje odrzucone wstecz, jeśli prędkość pocisku wynosi v2= 900 m/s.. Czy mógłbym zadać pare pytań?. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. -Zapewnie tak.Potem Odyseusz trafił na wyspę Kiklopów (cyklopów).. Wywiad z Odyseuszem o jego wędrówce i przygodach ; .. DZIENNIKARZ ODYSEUSZ -Dzień dobry Odyseuszu.Jestem dziennikarzem pisma "Niezwykła Przygoda".. DZIENNIKARZ ODYSEUSZ -Dzień dobry Odyseuszu.Jestem dziennikarzem pisma "Niezwykła Przygoda".. -Oczywiście -A więc: Myślę że wszyscy znają Pańską przygodę.. Wywiad.. (258) Pan Tadeusz opis sytuacji polowania na niedźwiedzia.75% Jak napisać list?. Niektórzy podróżnicy podczas tej przygody zginęli, innym, w tym samemu bohaterowi, udało się zbiec.. Informacje na temat Wywiad z Odyseuszem Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.Znasz odpowiedź na zadanie: jak napisac wywiad z odyseuszem ?. (przynajmniej 8 pytań i odpowiedzi)Wywiad z bohaterem wojny trojańskiej - Podczas swojej dziesięcioletniej wędrówki, na którą skazali Pana.. Czy mógłbym zadać pare pytań?. Wywiad przeprowadza się zazwyczaj ze znaną z jakichś powodów lub znaczącą ze względu na coś osobą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt