Ewa farna nie zmieniajmy nic

Pobierz

Jest tak Że on nie słucha nigdy mnie I myślami biegnie gdzie .. nie zmieniajmy nic (Ale nie potrafię zły na Ciebie być) Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazd Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty Proszę, nie zmieniajmy Nie zmieniajmy nic.Nie zmieniajmy nic.. :Jak ogień i deszcz (x2) nie dobraliśmy się (x2) Ale nie potrafię zła(zły) na ciebie być Jak Wenus i Mars (x2) jesteśmy z innych gwiazd (x2) ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty proszę nie zmieniajmy nic!. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!. na komputer pobierz plik.. 2010.Najnowszy i zarazem najlepszy teledysk Ewy Farnej nagrany w duecie z Kubą Molędą do singla "Nie zmieniajmy nic" EMI Music Poland 2010Premiera tylko na EWA-FA.Nie zmieniajmy nic Lyrics Jest tak Że on nie słucha nigdy mnie I myślami biegnie gdzieś A ja Nie mogę go dogonic On może przespac cały dzień (za poważna jest) Ciągle denerwuje mnie (ciągle spieszy.Ale nie zmieniajmy nic Nie!. Premiera płyty 6 września.. Jest tak Że on nie słucha nigdy mnie I myślami biegnie gdzieś A ja Nie mogę go dogonić On Może przespać cały dzień (Zbyt poważna jest) Często denerwuje mnie (Ciągle śpieszy się) A ja (I .Lyrics for Nie Zmieniajmy Nic by Ewa Farna.. zgłoś nadużycie.. Jak ogień i deszcz Nie dobraliśmy się Ale nie potrafię zła/y na Ciebie być Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazd Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty Proszę, nie zmieniajmy nic (Ale nie potrafię zły na Ciebie być) Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazdJak ogień i deszcz Nie dobraliśmy się Ale nie potrafię zła/y na Ciebie być Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazd Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty Proszę, nie zmieniajmy nic (Ale nie potrafię zły na Ciebie być) Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazd Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty Proszę, nie zmieniajmy Nie zmieniajmy nicEwa Farna "Nie Zmieniajmy Nic" lyrics..

9 odsłuchań.Proszę nie zmieniajmy nic!

Jak ogień i deszcz Nie dobraliśmy się Ale nie potrafię zła/y na Ciebie być Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazd Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty Proszę, nie zmieniajmy nic (Ale nie potrafię zły na Ciebie być) Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazdApr 30, 2022May 19, 2022Ewa Farna - Diskografie.. Celé .Jak ogień i deszcz Nie dobraliśmy się Ale nie potrafię zła/y na Ciebie być Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazd Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty Proszę, nie zmieniajmy nic (Ale nie potrafię zły na Ciebie być) Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazd Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty Proszę, nie zmieniajmy Nie zmieniajmy nicF Ewa Farna.. Teledysk promuje ścieżkę dźwiękową do filmu Camp Rock 2 "Wielki finał".. Jak ogień i deszcz Nie dobraliśmy się Ale nie potrafię zła/y na Ciebie być Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazd Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty Proszę, nie zmieniajmy nic (Ale nie potrafię zły na Ciebie być) Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazd Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty Proszę, nie zmieniajmy Nie zmieniajmy nicVideoklip a text piesne Nie zmieniajmy nic od Ewa Farna.. Jak ogień i deszcz Nie dobraliśmy się Ale nie potrafię zła/y na Ciebie być Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazd Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty Proszę, nie zmieniajmy nic (Ale nie potrafię zły na Ciebie być) Jak Wenus i Mars Jesteśmy z innych gwiazd Ale nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty Proszę, nie zmieniajmy Nie zmieniajmy nicNie możemy zgodzić się Doskonale różni Ale nie zmieniajmy nic Nie!.

Przeczytaj recenzję Nie zmieniajmy nic.

Playlisty Pokec.. Dodano: 2013-11-20 20:26:31 Szczegóły: 64 kb/s 44.1 kHz 1.64 Mb Dlugość: 03:35. słuchaj w losowej playliście.. pobierz plik.. Utwór "Nie zmieniajmy nic" traktuje o związku partnerski, który spotyka na swej drodze poważne problemy.Pobierz MP3 "Nie zmieniajmy nic - Ewa Farna & Kuba Molęda".. 28 odsłuchań.. Jest tak Że on nie słucha nigdy mnie I myślami biegnie gdzieś A ja Nie mogę go dogonić On Może przespać cały dzień (Zbyt poważna jest) Często denerwuje mnie (Ciągle śpieszy się) .Nie zmieniajmy nic - Ewa Farna Karaoke, tylko w empik.com: 3,49 zł.. nokuro3 + piosenkarz1995..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt