Testy szatan z siódmej klasy samequizy

Pobierz

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Szatan z siódmej klasy - plan wydarzeń Połącz w pary.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .. Kogo wielbił profesor?. | sameQuizy.Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15 .Odpowiedzi do testu z lektury "Szatan z siódmej klasy" 5 kwietnia, 2020 Opublikowano w Aktualności.. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!. Poprzedni Następny .. a) 14 b) 17 c) 16 5) Jaki zawód uprawiał tata Adasia ?Opis testu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappySzatan z 7 klasy - test.. Jak nazywał się główny bohater?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Szatan z siódmej klasy.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński)..

Szatan z siódmej klasy Test.

Śmieszne Jaką klasą w Tf2 jesteś?. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z szatan z siódmej klasy.. 3Jak dobrze znasz lekturę pt. "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. Rozwiąż test.Liczba wyników dla zapytania 'quiz szatan z siódmej klasy': 10000+.. a) Matematyki b) Geografi c) Histori 4) Ile lat miał Adam ?. Ostatnie wpisy.. Czego uczył pan profesor?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Główny bohater z przyjemnością rozwiązywał zagadkę znikających drzwi, gdyż: a) był świetnym detektywem, b) kochał pieniądze i skarby, c) potrzebował zarobić trochę pieniędzy na wakacje, d) chciał przebywać w pobliżu fiołkowych oczu panny Wandy.. | sameQuizy.Jak dobrze znasz treść lektury "Szatan z siódmej klasy"?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Jak nazywał się profesor?. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem..

Rozwiąż test!Szatan z siódmej klasy - Test.

Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Jak dobrze znasz lekturę " Szatan z siódmej klasy "?. Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2021/2022; Zachęcamy do udziału w akcji "Paczuszka dla Maluszka" .Geneza utworu i gatunek.. Rozwiąż test.Witaj na stronie Quizz.pl.. 1) Jak nazywał się główny bohater?. Jan Brzechwa.. Co Adam Cisowski znalazł na strychu dworku.Plik test ze znajomości lektury szatan z siódmej klasy samequizy.pdf na koncie użytkownika georgesstewart • Data dodania: 18 lip 2020KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. a) Kornel Makuszyński b) Henryk Walezy c) Rafał Kosik 3) Czego uczył pan Gąsowski ?. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!. Rozpocznij quiz.. Test składa się z 12 pytań.. a) Adam Gąsowski b) Adam Cisowski c) Karol Cisowski 2) Kto był autorem tekstu ?.

Szatan z siódmej klasy Koło fortuny.

Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Rozwiąż test: Szatan z siódmej klasy: Kornel Makuszyński: Rozwiąż test: Makbet: William Szekspir: Rozwiąż test: Dżuma: Albert Camus: Rozwiąż test: Kordian: Juliusz Słowacki: Rozwiąż test: Quo Vadis: Henryk Sienkiewicz: Rozwiąż test: Mały Książę: Antoine de Saint-Exupéry: Rozwiąż test: Wagary (reportaż z książki Tędy i owędy) Melchior Wańkowicz: Rozwiąż test17.. Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu Teleturniej.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.. pytanie 1 z 15.pytanKrzyzowka z lektury ,, szatan z siodmej klasy '' Potrzebuje pytan i hasel zwiazanych z lektura szatan z siodmej klasy z haslem Adam Cisowki 0 ocen | na tak 0%.. Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Rozpocznij test.. Profesor G asowski uczyl: fizyki matematyki Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.Plik testy szatan z siódmej klasy samequizy.pdf na koncie użytkownika amitkumarnavin • Data dodania: 21 wrz 2018Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym..

szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.

bigstockphoto.com .Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Jak profesor nazywał Adasia?. Rozwiąż test!Plik sprawdzian z lektury szatan z siódmej klasy samequizy.pdf na koncie użytkownika tweedyt • Data dodania: 18 lip 2020Plik test szatan z siódmej klasy samequizy.pdf na koncie użytkownika sattsh • Data dodania: 21 wrz 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.. Kim była Wanda dla profesora?Szatan z siódmej klasy - TEST..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt