Opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów

Pobierz

Niebo było bezchmurne, wiał ciepły wietrzyk.. Question from @mirsta - Szkoła podstawowa - Polski.. Quo vadis List do przyjaciela Neron cechy Nerona Petroniusz cechy.. Może ta historia nie jest prawdziwa, ale mówi o miłości do Ojczyzny, o człowieku, który kochał Ojczyznę i wszystko by zrobił, aby jej nie stracić.. Wreszcie, po całonocnej podróży przyleciałam samolotem do .May 24, 2022May 30, 2022Po pewnym czasie pobyt w mieście znudził mi się, dlatego wybrałam się w kierunku plaży.. Question from @Renia280 - Szkoła podstawowa - Polski.. Mirsta January 2019 | 0 Replies .Rozważanie, czy okres młodości to tylko czas marzeń i beztroski lub opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich - takie do wyboru tematy wypracowań z języka polskiego mieli uczniowie klas ósmych szkół podstawowych, którzy przystąpili do próbnego egzaminu ósmoklasisty.Opowiadanie - To było niezwykłe wakacyjne spotkanie.. Po kilku minutach znalazłem kawałek .Jun 16, 2020 - Wiesz Stasiu, ja cię przepraszam byłem nieprzyjemny, ale to dlatego, że jestem tu już naprawdę długo.. Napisz rozprawkę opierając sie na hobbicie i dwoch innych lekturach Answer.. Powolutku szłam sobie brzegiem morza, kiedy zobaczyłam starszego mężczyznę.. Treść.. Jego twarz przypominała mi jedną z postaci literackich, lecz z tego całego "zamieszania" nie mogłam przypomnieć sobie, kto to był..

Spotkanie z bohaterem quo vadis Napisz opowiadanie o spotkaniu małego.

Filmy.. May 24, 2022Sep 20, 2020Podczas spotkania bohater ten nauczył Cię czegoś.. Na plaży było dużo wczasowiczów szukających ochłody tego gorącego dnia, trudno było znaleźć wolne miejsce do opalania.. Minimalnie 10 zdań,z góry dziękuje :).. Postanowiłam porozmawiać ze staruszkiem:Dec 19, 2021opowiedz.napisz opowiadanie jednego z bohaterow lektury obowiazkowej z bohaterem innego utworu literackiego .Spotkanie to bedzie poczatkiem wspolnej przygody, ktora zmieni losy jednego z nich.Spotkanie z Mią Właśnie skończyłam czytać ósmą część z serii ,,Pamiętnik księżniczki" Meg Cabot.. Pewnego dnia poszedłem nad morze popływać.. Twoja praca powinna zawierać przynajmniej 200 słów.. Był piękny wakacyjny dzień.. poleca 84% 1401 głosów.. Udowodnij, że bardzo dobrze znasz treść wybranych przez siebie lektur..

April 2019 0 42 Report.Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z jakąś mitologiczną postacią (POSEJDON).

Poznajemy go jako śmiesznego nędzarza pozbawionego dwóch palców u ręki, a w miarę rozwoju akcji do jego charakterystyki przybywa negatywnych.Mar 3, 2021Nov 22, 2021Nov 22, 2021May 31, 2022Poleciała jak strzała, szukać pomocy dla dwóch chłopców w dziurze.. Wygląd i cechy powinny być zgodne z tym, jak je przedstawiono w utworze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt