Test wiedzy hobbit czyli tam iz powrotem

Pobierz

Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" - Przepisz i uzupełnij notatkę o Bilbo Bagginsie - Hobbit - cechy fantasyZnajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" Znajdź słowo.. b) w czasie przyszłym mają formę złożoną c) występują w czasie teraźniejszym d) nie występują w czasie teraźniejszym 9.. Tolkien).. Udostępnij.. Masz świetny pomysł na quiz?. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Lektury 5 lat temu.. Czasowniki dokonane: 2.J.R.R.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. Chłopcy z Placu Broni popularność: 641 .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Tolkiena?Test jest króciutki i prosty.. Sprawdź swoją wiedzę!Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Pobierz.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. W rozmowie czarodziej opowiedział o Bardzie i pomyślnym rozwoju miasta, o zgodzie między elfami, krasnoludami i ludźmi oraz o żałosnym końcu dawnego władcy .Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013 Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita"..

... Hobbit, czyli tam i z powrotem.

0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: viktus napisano 14.11.2020 19:57. zgłoś do usunięcia.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Przetestuj swoją wiedzę.. poprzedni następny .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Tolkien'a.. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!. Tolkien, Hobbit czyli tam i z powrotem, tłum.Maria Skibniewska, Warszawa 1960, Wydawnictwo ISKRY, str.12-13 II.. Zapraszamy!. NAUKA O JĘZYKU a) odpowiadają na pytanie: co robić?. Nosiły długie brody, kolorowe płaszcze z kapturami, a także złote pasy.Zobacz quiz: Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.Hobbit czyli tam i z powrotem - streszczenie.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Tolkiena.. Klasa 6 Polski Hobbit.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Poczta| TopNews| .. Hobbit, czyli tam i z powrotem Szczegółowy test z "Hobbita".. wg Ewelina53.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. ;) 2012-05-27 19:51:11; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Rozwiąż quiz!,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemTest dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien)..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. 2013-01-08 19:55:23; Napisz krótko najważniejsze informacje na temat Gandalfa z książki,, Hobbit czyli tam i z powrotem " 2014-05-04 18:09:29Charakterystyka plemion w "Hobbicie, czyli tam i z powrotem" ostatnidzwonek.pl, Krasnoludy - nie produkowały żywności, za to świadczyły swoje usługi ucząc inne ludy obróbki metali lub sprzedając swe drogocenne wyroby stworzone ze złota i klejnotów.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" test z wiedzy (poziom HARD) KygyMyky 4 lata temu.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytań .. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. Tromba czy Marcin Dubiel?. Rozwiąż test!Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTen test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Pewnego dnia odwiedził go Gandalf z Balinem.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. 270 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. ..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

— O kim mowa?Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytań.. Odpowiedz.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Test składa się z 12 pytań.. Test: Roak to: a) wilk b) krukJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. archiwum jest uszkodzone niestety :(Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa ć .Test z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. 11Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. Dla fanów Hobbita.J.R.R.. Tolkien'a.. Wybierz zimowe zdjęcia, a my powiemy ile masz w sobie zimiary!. test dodany 12 lat temu przez ChickenBurger.. Tolkiena.. 2010-11-17 17:36:41Opisz w kilku zdaniach okładkę książki,, hobbit czyli tam i z powrotem " 2013-12-12 19:58:00" Hobbit czyli tam i z powrotem" na jakich stronacch można znaleźć opis hobbitów?. Skomentuj.. "Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Test zawiera 30 pytań..

Tolkien Hobbit czyli ...J.R.R.

wg Tabula.Download: test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Inne testy z kategorii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt