Utwórz z sylab wyrazy i napisz powstałe zwroty

Pobierz

Ułóż z kolorowych sylab wyrazy i zapisz w zeszycie - ćw.2 ( najpierw napisz Lekcja) Ułóż i napisz 2 -3 zdania o teatrze.Zaułek słówek - wyrazy z ó 1.. Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'utwórz z sylab wyrazy': 10000+ logopedia Wisielec.. - Porządkowanie.. wyrazy z ó .Przeczytaj sylaby i ułóż z nich wyraz.. Halo pomoże ktoś mam czas do 17.30 pliss.. Zamaluj na Ŝółto wyrazy z literk ą o. Ułóż zdania z danymi wyrazami z rozsypanych wyrazów.. Ułóż wyrazy z rozsypanek sylabowych i je zapisz.. Arkusze te zawierają sylaby, z których utworzymy słowa związane z określoną tematyką.. Przydadzą się z pewnością do zabaw przy omawianiu takich tematów, jak pory roku, zwierzęta, nazwy geograficzne, itd.. Napisz litery Z, z oraz sylaby po śladach, a potem - samodzielnie.. Uzupełnij zdania .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Utwórz jak najwięcej nowych wyrazów za pomocą podanych sylab .. Kaligrafia str. 42 (praca domowa) Napisz dwuznak ch, Ch.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 wyrazy z głoską sz. wyrazy z rz -nazwy zawodów ( -arz, -erz) Test.. Z sylab dziecko układa słowa - rzeczowniki, czasowniki, przymiotniki - każda część mowy i .Ułóż wyrazy z rozsypanek literowych i je zapisz.. (kliknij na obrazek)utwórz wyrazy z podanych sylab i je zapisz .. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Z pierwszych sylab wyrazów utwórz nowe wyrazy i je zapisz aparat, napój, namiot, sylaba..

Utwórz z sylab wyrazy i napisz powstałe zwroty.

Ułóż po jednym zdaniu z wyrazem z każdej grupy.. Z każdego punktu wybierz po jednym przykładowym zwrocie i ułóż z nim zdanie.. Numery sylab Powstałe wyrazy Numery sylab Powstałe wyrazy 2 + 2 1 + 1 3 + 5 3 + 2 3 + 3 3 + 1 2 + 14. a m l a. r a u r. l u e p d. m e k o l. Ułóż zdanie z rozsypanki wyrazowej i je zapisz.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Utwórz i napisz wyrazy z powy Ŝszych sylab według podanego kodu.. nowy * fotele * meble * malutki * krasnali ma Tomek psa i kanarki dwa dostał nowe Janek sanki tulipany kartce Monika namalowała kolorowe na.. Zapisz go w okienku.29.. Ćwiczenie 2 "" Pobaw się w detektywa.. Połącz ułożone zdania z odpowiednimi ilustracjami.. Ćwiczenie czyni Mistrza!. niebieski .. Napisz literkę ch, Ch oraz w wyrazach (str. 47).. Napisz je obok.. cze ko la da, dłu go wiecz ny, kra sno lu dek, te le wi zor , po nie dzia łek, nie spo dzian ka, ko lo ro wy, kla wia tu ra.wyrazy z rz -nazwy zawodów ( -arz, -erz) - logopedia - rz po spółgłosce d, t, b, p - rz po spółgłoskach ch, j, w - Utwórz wyrazy z sylabUtwórz z sylab wyrazy.. kurtyna, aktor, scena, dekoracje, reflektor, gong.. Napisz w krzyżówce nazwy zdjęć.. Pokoloruj pola z wpisanymi wyrazami zgodnie z kodem.. GYMNASTIK machen Odpowiedź na zadanie z Meine Deutschtour 1 1. die Schulsachen einpacken - pakować przybory szkolne Odpowiedź na zadanie z Meine Deutschtour 7 1. die Schulsachen einpacken - pakować przybory szkolne Odpowiedź na zadanie z Meine Deutschtour 1Ułóż wyrazy z sylab..

Zapisz powstałe wyrazy.

Freunde fen*tref 5. auf*haus*ben*ga machen Dziękujęutwórz z sylab wyrazy napisz powstałe zwroty i przetłumacz je na język polski.. Question from @Gucio19999 - Gimnazjum - PolskiElementarz Lokomotywy.. Przeczytaj zdania i napisz je samodzielnie.Sylaby - Arkusze tematyczne.. a) śmiech - porywa (kogo), ogarnia (kogo), zrywa się b) śmiechem - wybuchnąć, parsknąć, zanosić się c) ze śmiechu - pękać, konać, umierać, płakać, zrywać .Utwórz i napisz wyrazy z sylab, zaznacz pętlą samogłoski.. wyrazy z ó wymiennym.. Przeczytaj tekst na str. 72 o teatrze lalkowym.. Ćwiczenie 2 str. 46 (wykonane podczas zajęć online) Nie powinno być problemów.. Pobaw się rymami.. MA , TA, JA, JO, MI ,MO, TU ,DA ,ME ,JE,DĄ ,HU ,DU ,JE DU, HO .z tych sylab trzeba ułozyć jak najwięcej wyrazów pomocy mam to na jutro daje naj.. Sukienka.. Podpisz ilustracje.. wg Nauczycielzpasja.Z sylab wyrazy Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'z sylab wyrazy': 10000+ logopedia Wisielec.. Pokoloruj tym samym kolorem pola z sylabami tak, aby powstały wyrazy.. 1 Nas Gym Tik machen.. 2 Cher Bu lesen .Utwórz z sylab wyrazy i napisz powstałe zwroty 1 Zobacz odpowiedź .. Rozpocznij je od podanych wyrazów.. zadanie w załączniku.. IV Zdjęcia: 1 siódemka, 2 słój, 3 żółtko, 4 krówka, 5 żaglówka, 6 trójka, 7 wóz, 8 ołówek..

Przeczytaj powstałe wyrazy.

GYMNASTIK machen - gimnastykować się Odpowiedź na zadanie z Meine Deutschtour 7Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Utwórz z sylab wyrazy i napisz pozostałe zwroty.. r y b a c e b u l a b a ł w a n j a b ł k oUłóż zdania z rozsypanych wyrazów.. Question from @Pepa2611 - Szkoła podstawowa - PolskiPrzeczytaj podane sylaby i napisz je starannie.. Z góry dziękuję.. Poprzednie Następne Razem wiemy więcej Strona korzysta z .Utwórz z Sylab wyrazy, napisz powstałe zwroty i przetłumacz je na język polski.. Zaznacz na czerwono literę "ó".. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 wyrazy z głoską sz. rz po spółgłoskach ch, j, w Sortowanie według grup.. Ułóż wyrazy z .Utwórz zwroty przez połączenie wyrazów po lewej stronie z wyrazami po prawej stronie.. wg Nauczycielzpasja.Zadanie: z podanych wyrazow skreśl zbędne litery zapisz wyrazy Rozwiązanie:liktera gt litera szylabka gt sylaba lub sylabka szupa gt zupa dlakam gt laka poilka gt polka zmyszec gt mysz motyml gt motyl rzowerz gt rower laka litera motyl mysz polka rower sylaba lub sylabka zupaGŁOSKA [SZ] W ŚRÓDGŁOSIE - Czytanie sylab i wyrazów z głoskami B i L - Różnicowanie [sz] - [s] - Wysłuchaj sylab i ułóż z nich wyrazy - logopedia.. Wytnij fragment tekstu z gazety.Otwórz czytankę na str. 73, obejrzyj ilustrację i zapoznaj się ze słownictwem związanym z teatrem..

Przeczytaj powstałe hasło.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt