Napisz list o niezwykłej przygodzie

Pobierz

Kiedy zaczniesz czytać książkę, będziesz czuł się tak, jakbyś sam nim był .Napisz otwarty list do rodziców dotyczący dbania o czystość wody.. Wtem w oddali zobaczyliśmy mężczyznę.. Zrozumiał także, że jego umiejętności mogą stać się jedyną możliwością wyzwolenia.napisz szczegółowy plan wydarzeń z książki przygody robinsona cruzoe Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: domisia199 28.3.2010 (21:00) Napisz list do afrykańskiego chłopca Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Panterka007 29.3.2010 (16:51) jak mam napisać opowiadanie o .Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. Wspaniała niespodzianka dla dzieci i dorosłych.. 2011-03-10 14:03:43Napisz opowiadanie o wymyślonej przez Ciebie przygodzie bohatera jednej z obowiązkowych lektur szkolnych, który odbył podróż wymagającą niezwykłej odwagi.. Wycelował niezwykle trafnie i już po chwili był wolnym od zmartwień o ich życie.. Już dziś możesz zamówić osobiste listy od Mikołaja dla swoich bliskich a wraz z nim raport grzeczności dziecka.Zadanie: napisz list do mamy,w którym opowiesz o przygodzie Rozwiązanie:może że pojechałaś w góry i z grupą poszliście nad morskie oko, opisz widok wkoło się rozciągający, opisz swoje przeżycia jak jest tam pięknieMarta niemal krzyknęła z radości..

W tym liście chciałam Ci opowiedzieć o mojej nadzwyczajnej przygodzie.

Dagmara też za chwilę leżała jak długa, w jakiejś kałuży.. chce opisywać Ci, co dzieje się w dalszej części książki.. Nie obyło się jednak bez małej przygody, ale o tym opowiem z chwilę.. Budzę się w nocy, jest jeszcze ciemno, za oknem szaruga jesienna, deszcz delikatnie uderza w moje okno.. Szybko zorientowałam się, że zgubiłyśmy drogę.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz list do bliskiej osoby w którym opowiesz o niezwykłej przygodzie w ciemnym lesie prosze o znaki interpukcyjne i poprawną ortografieNapisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczynapisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24 Napisz list do koleżanki która jest chora, opisz jak tam w szkole i jak jej zdrowie.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. Momentami sam bałem się i cieszyłem razem z nim.. Czułam, że jestem cała podrapana.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Złóż gorące powinszowania całej swojej rodzinie ode mnie..

2011-12-21 16:04:25 Jak napisać opowiadanie o niezwykłej przygodzie w czasie Perfekt (niemiecki) ?

Zapraszam na naszą planetę, tam będziesz mógł ukończyć kurs pilota kosmicznego, a później zacząć pracę, jako kapitan gwiezdnego promu!Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyFantastyczna podróż na obcą planetę.. Postanowiliśmy pomóc ci w ich spełnieniu.. 2011-05-22 16:47:17 Napisz opowiadanie o przygodzie w święta wielkanocy 2016-03-29 11:58:30Wakacyjna Przygoda.. Nagle potknęłam się o coś wystającego na drodze i wpadłam w cierniste krzaki.. Przypomniała sobie godziny poświęcone na posępne rozmyślania o nieudanych wakacjach oraz żal, jaki ogarnął ją w ostatnim tygodniu sierpnia.. Mam nadzieję, że dostałaś mój ostatni list.. (Lektury z klasy 5-7)Napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie bohatera jednej z obowiązujących lektur szkolnych który odbył podróż wymagającą niezwykłej odwagi.min 200 słówZadanie: napisz krótkie opowiadanie o swojej przygodzie wakacyjnej Rozwiązanie:moja przygoda wakacyjna tegoroczne wakacje spędzałam w kilku miejscach byłam nad morzem, na wsi i w beskidach przygoda, o której chcę napisać wydarzyła się na wsi razem z moimi przyjaciółmi chętnie odpoczywałam nad rzeką, jeździłam na rowerowe wycieczki, chodziłam do lasu oraz paliłam ogniska .Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam i pytam o Twoje zdrowie..

Napisz list do bliskiej ci osoby, w którym opowiesz o niezwykłej przygodzie w ciemnym lesie z elementami opisu.

Sukces niezmiernie go ucieszył.. Jeśli tak to napisz Dla najlepszego autora listu daje naj :)Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz list do bliskiej Ci osoby ,w którym opowiesz o niezwykłej przygodzie.. Słownik synonimów do słowa przygoda.. Teraz wszystko nagle minęło, a na horyzoncie malowała się fantastyczna przygoda.. Miałeś rację, Del Piero strzelił aż cztery bramki!. Zaproponował, że odwiezie nas aż pod sam hotel.. Niedawno wróciłem z koncertu w katowickim spodku i chciałby m Ci o tym opowiedzieć.. Przecieram oczy ze zmęczenia patrzę na zegarek, jest dopiero piąta, lecz przypomniałem sobie że to ten dzień, to już dzisiaj spełnią się moje marzenia.. Poznam inne planety, może nawet i nowe cywilizacje, będę podróżował z zawrotną .Wymyśl nową przygodę Elfa i jego siostry Erki.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa przygoda znajduje się łącznie 228 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 14 różnych grup znaczeniowych.Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.. Na wstępie chciałbym Cię przeprosić za naszą ostatnią kłótnię dotyczącą meczu Juventus - Parma.. Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: Radosz7 6.4.2010 (17:13) Jesteś na wycieczce w Warszawie.Napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym op Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: fusion68 13.4.2010 (19:45)List od Mikołaja..

O niej także opowiem Ci za chwilę, gdyż ...Napisz list do bliskiej Ci osoby, w którym opowiesz o niezwykłej przygodzie.

Niech będzie to list do mojej cioci, która obecnie przebywa w Rosji, a treść listu niech będzie o znalezieniu na wieczornym spacerze UFO na polu.Napisz list do koleżanki lub kolegi o przygodzie która cię.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. U mnie wszystko porządku.. Mogę Cię jednak zapewnić, że Harry ma niezwykłe przygody.. Pamiętaj, żeby twoj; Wymyśl nowa pszygody elfa i jego siostry erki.. Napisz opowiadanie w zeszycie.. 2-3 STRONY Daję NAJZaczęliśmy krzyczeć ze strachu.. Chcę Ci powiedzieć, że bawię się naprawdę świetnie.. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie.Poprosił on o sztucer i postanowił zmierzyć się z lwem.. Poznałam wielu fascynujących ludzi, a niewątpliwie najważniejszą z nich jest Iwona.. Dzielny chłopiec zmierzył się z bestią.. Pojechaliśmy.Opis przygody Adasia w psim raju, Adaś Niezgódka zawsze podziwiał umiejętność latania, którą posiadał pan Kleks i wiele razy starał się go naśladować, lecz nigdy nie udało mu się wznieść w górę.Aż pewnego dnia, po tym jak nabrał powietrza w płuca, poczuł dziwną lekkość i zaczął unosić się nad ziemią.W czasie matematyki marzyłeś o podróżach międzyplanetarnych tak mocno, że marzenia te dotarły na naszą planetę.. Podczas podróży opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy o okolicznych lasach.Napisz jak się bawisz, co robisz i kogo poznałaś.. Wypracoanie powinno dowodzić że bardzo dobrze znasz wybraną postać.. Napisz opowiadanie; Prosze o pomoc w napisaniu nowej przygody Elfa i Jego siostry Erki jest to lektura sposob na Elfa; Napisz opowiadanie o przygodach Mary LennoxSłowa i wyrażenia podobne do słowa przygoda.. W ubiegłą sobotę wybrałam się z rodziną do Zakopanego.Okazało się, że to dalej niż myślałyśmy i zapadła prawdziwa ciemność.. Szybko podbiegliśmy do niego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt