Bardzo smutne wiersze o miłości i tęsknocie

Pobierz

"Ja i czas" Mój wzrok nadzieją przepełniony Mój oddech modlitwą o szczęście Moje ręce wciąż twoich szukają Moje serce z żalu pęknięteDec 7, 2021Wiersze o tęsknocie za kimś bliskim - Tak smutno dni mijają Drukuj Tak smutno dni mijają, Smutek mi wylewa łzy, Chociaż myślę o czymś innym, Zawsze w oczach jesteś Ty… *** Poprzedni artykuł Następny artykuł Kategoria: Wiersze o tęsknocie Wyślij miłosne życzenia z kostek czekolady!Szukam cię zawsze, choć wiem, że nie znajdę, tęsknię do ciebie, choć wiem, że cię niema, idę za tobą, choć.. *** (lubię tęsknić) - Halina Poświatowska lubię tęsknić wspinać się po poręczy dźwięku i koloru w usta otwarte chwytaćzapach zmarznięty lubię moją samotność zawieszoną wyżej.Jest kwiat, który pachnie.. Znów pod rękę pójdziemy na spacer.. Patrzą w przestrzeń, jasno się szklą.. Płaczą gałęzie drzew, kiedy Ciebie nie ma.. Sam mówiłeś przeszłego roku… M. Pawlikowska-Jasnorzewska *** "Amory"Tęsknota E P I T A F I U M Kiedy w jasną i cichą letnią noc Odeszłaś spokojnie od nas już W tedy myślę czy życie to ma sens I wołam do Ciebie Ojcze Nasz O Boże Panie nasz Nie pamiętaj Lidzi że czasem było źle Wiesz dobrze że zawsze Kochała Cię I że tylko Twoją drogą kroczyć chce.. I tęskni, bo czuje, że kogoś mu brak.. Dlaczego wciąż się uśmiecham?. Płomieniem.. Proszę zamknij mnie w swoim sercu i wyrzuć klucz!.

Kategoria: Wiersze o tęsknocie.

^^ 2011-03-19 18:00:14Twoja miłość jak ciepły deszcz.. Humoris.PL.. Gdzieś ludzie na pewno już śpią.Smutne wiersze o miłości Mówię do Ciebie Walentynki to czas miłości, ale też tęsknoty do ukochanej osoby.. Jest ktoś, kto tęskni i szlocha.. Poniżej znajdziecie najlepsze sentencje, które są czasami pozytywne a czasami smutne.. 2011-12-29 00:12:40; Zncie jakieś śmieszne , a zarazem wredne teksty?. i żadna chwila nie jest przyjemną.. I myśli o tobie nie powiem co.. A jednak ja nie mogę spać, Oczy me otwarte są.. Nie szukam kogos idealnego nie szukam kogos bardzo pieknego nie szukam kogos bogatego nie szukam kogos cenionego szukam kogos kochanego, tego jedynego, wyjatkowego ktory z mych lez zrobi kwiat ktory potrafi odroznic dobro od zla ktory mimo wszystko potrafi byc pocieszyc,.Apr 17, 2022Wiersze o tęsknocie.. Tęsknie za Tobą nocą i dniem,"Miłość jest tym, za czym najbardziej tęsknimy i co najbardziej chcielibyśmy ofiarować.". Cytaty o życiu - 10 .Wiersze, wierszyki miłosne " Miłość to potężna siła, jest jedyną niepokonaną siłą tego świata ~ Fiodor Dostojewski.. Dlaczego nie chcę zapomnieć?. Dodano pon 17 wrz 2007 01:07:01 CEST : Jedna gwiazda jest na niebie.. Jest ktoś, kto Cię bardzo kocha!. szumią gałęzie, gdzieś słychać sowę.. Wolniej krąży Ziemia.. - Leopold Staff Kto miłość zna?Podajcie mi dłuuuugie wiersze miłosne o tęsknocie lub szczęściu ^^ pozderki 0 ocen ..

Wierszyki o tęsknocie.

Bardzo by ich zdziwiło, .Niechaj usłyszą gwiazdy na niebie.. Zagłuszyć muszę dni pustych mary.. Dodaj nowy • Logowanie • Rejestracja.. I w myślach całuje,Najlepsze cytaty o miłości.. Czegoś mi brak, czegoś pięknego.. Przy blasku księżyca, przy nocnej ciszy mówię do Ciebie, Ty mnie nie słyszysz.Wyciągnięta na brzeg - płakała długo i nie wyschła aż dotąd, póki smutni ludzie nie zakopali jej w ziemi.. Ale potem znowu Cię zobaczę,Cierpienie zabija w nas tęsknotę.. patrzymy na siebie wilkiem.. We dnie i w nocy coś we mnie krzyczy, że nic na świecie już się nie liczy.. Lecz gdy dzień na zmroczu Błyśnie gwiazdą, wspominam tę jedną - bez słów, Co każe.. Kto miłość zna?. Jest miłość, która nigdy nie umiera.. Nieważne czy jest nią pierwsza miłość szkolna, czy mama lub tata, a może synek lub córeczka.. Chcę smakować Twe ciało.. ale znowu czuję barierę.. Boisz się.. Tylko są marzenia kiedy znów ujrzę .Kocham, tęsknię i ślę pozdrowienia.. zamykasz wszystko w jednym słowie.Jakie opisy na GG o tęsknocie i miłości do chłopaka .. od czasu, kiedy nie jesteś ze mną.. Patrz tu przed Tobą spoczywa Twe dzięcięWyciągam do Ciebie, Kochanie, dłonie, a w nich skulone serduszko moje.. Choć ty złamałeś mi serce.. Cytaty motywacyjne - sentencje o pracy i sukcesie.. przeznaczona jest dla CIEBIE.pamiętaj,że kogoś serce bije za Toba w oddali..

Bo ta miłościa jestem Ja.

2011-06-24 21:52:56; Podacie jakieś fajne teksty o życiu, dzieciństwie, miłości, przyszłości itp?. Dotyku ust, uśmiechu Twego, Twych czułych pieszczot słodkich jak miód, oczu kochanych, dźwięku Twych słów, Twej obecności czyli miłości!. Wyślij kwiatyWiersze miłosne to jeden z najpopularniejszych sposobów okazywania uczuć - skradną serce nawet najbardziej nieśmiałej osoby.. Uparcie i skrycie.. 2010-09-13 20:55:59; Podacie mi jakieś smutne, dołujące teksty o miłości?. Musi przyjść.. i nadejdzie ten dzień.. i smutku obłok odpędzić szary, niech krzyk mój siłą echa wzmocniony.Jun 17, 2022Zbiór gotowych tekstów miłosnych o tęsknocie.. Dlaczego kocham Cię jeszcze?. - Khalil Gibran "Gdy się za czymś bardzo tęskni i wreszcie ma się to w zasięgu ręki, można wpaść w euforię, ale to mija, gdy znów się zderzymy z twardą rzeczywistością.". Wyślij kwiaty Tęsknię Choć mi smutno, nadziei nie tracę, że rozłąka przeminie jak sen.. Smutne są wieczory bez gwiazd na niebie, lecz jeszcze smutniejsze są dni bez Ciebie.. Tęsknię za Tobą, wiesz ?. Usta i oczy - Bolesław Leśmian Znam tyle twoich pieszczot!. wątpisz.. Choć szumi mi wiatr choć śpiewa mi ptak, to jest mi smutno bo Ciebie mi brak.. Wyślij kwiaty Tęsknię Tęsknię za Tobą jak tylko przestajesz mnie dotykać.. Kocham Cię.. Przeczytajcie smutny wierszyk walentynkowy dla dzieci i dorosłych..

175 ... oczami mojej miłości.

Abyś poczuł, jak tęsknię w tej chwili, jak pragnę, abyśmy już razem byli.. Patrzą się w ciemne odmęty te wielkie ruchome słońca i ja miłością przejęty, patrzę i tęsknię bez końca.. Znajdziecie też piękne aforyzmy, inspirujące hasła oraz motywujące złote myśli.. A ja jestem tutaj sama i tak będzie do rana.. Choć smutek gości w mej duszy.. Smutne cytaty - 10 poruszających sentencji o smutku.. Ja tylko Ciebie mam, tylko Tobie serce dam.. Tęsknota Wierszyki.. Tęsknota Chociaż jest noc: ciemna i głucha, piękny księżyc rozświetla smutne niebo.. Patrzysz w okno i smutek masz w oku… Przecież mnie kochasz nad życie?. Drukuj.. Wierszyki tęsknota dodał: Niuniolek Miłość łatwo zdobyć miłość-tak łatwo ją zdobyć, tak trudno się jej pozbyć.. miłość-tak trudno zaufać, tak łatwo zaufanie to stracić.. miłość-tak trudno wierności dochować, tak łatwo też zranić.. miłość-tak łatwo kocham powiedzieć, tak trudno w to uwierzyć.Z myślenia długich godzin, wypatrzeń zachwytnych, Z dławiących piersi, tęsknych spoglądań po niebie, Moja wielka się miłość zrodziła do.. Tęsknię.. Ulica - tęsknota, Numer - miłość złota, Adres - kocham Cię, Nadawca - domyśl się.May 20, 2022i tęsknię do Ciebie.. Za oknem noc, ciemna otchłań.. Leciutko drzewa się kołyszą.. - Johanna LindseyChoć Ty już o mnie nie myślisz.. jak nieskończenie tęsknię do ciebie.. Przygotowałam dla Was duża kolekcję najlepszych cytatów o miłości.. Halina Poświatowska *** "Miłość" Wciąż rozmyślasz.. Dzielcie się nimi ze swoimi najbliższymi.Wiersz O Miłości I Tęsknocie.Jak ogród przecudowny, jak baśń kolorowy.. Twoja miłość sprawia ze nieskonczone szczescie cieagle jest - jest wokól mnie.. | Dodaj stronĐ â ˘ do Ulubionych | Startuj z e-zyczenia .. Czuję się bardzo samotnie Bo brak mi mój miły Ciebie!. Przychodzisz w nocy i przytulasz mnie mocno.. płaczę.. łzy spływają z mych oczu.. osuszasz je ustami.. dajesz mi siebie na chwilkę.. i znowu znikasz!. Twoja gwiazdeczka ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt