Kartkówka z przygód tomka sawyera

Pobierz

W teście Przygody Tomka Sawyera - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania:Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".. Uczniowie udzielają odpowiedzi.. I Tomek pobił si ę z nieznajomym chłopcem, wrócił do domu w brudnym, podartym ubraniu, wszedł do swojego pokoju przez okno, ale tam czekała ju ż ciocia Polly.2.. (nie sugeruj się obrazkami) Szukaj.. pytanie 1 z 15.. Skomentuj.. - Czy taką miłość przeżywali bohaterowie "Przygód Tomka Sawyera"?. ;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMoże masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Bardzo fajny film na podstawie lektury.Dziękuje :)Przygody Tomka Sawyera -Mark Twain - streszczenieOpracowanie (charakterystyka bohaterów + wybrane motywy): w tle: Fretless Kevi.Mark Twain wprowadza czytelnika w dziecięcy świat przygód, pełen zabawy i fantazji.. Do najważniejszych z nich można .Mark Twain Przygody Tomka Sawyera tłum.. Sprawdź!Prawda: Autorem "Przygód Tomka Sawyera" jest Mark Twain., Tomek mieszka z ciotką Polly., Sid to przyrodni brat Tomka., Huck Finn i Joe Harper to przyjaciele Tomka., Miasteczko St. Petersburg leży nad rzeką Missisipi., Becky jest zazdrosna o Amy., Sid jest przeciwieństwem Tomka., Huck jest włóczęgą., Tomek zakochał się od pierwszego wejrzenia w Rebece Tatcher., Mary to starsza .Plan wydarzeń z książki" przygody Tomka Sawyera" ..

Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.Liczba wyników dla zapytania 'test z przygód tomka sawyera': 10000+ Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera Teleturniej.

a Twain napisał jeszcze trzy książki będące kontynuacją Przygód Tomka Sawyera, dzieła, które przyniosło mu międzynarodową sławę.. Pytania zawarte w teście.. Autorowi udało się stworzyć tak cudowny świat, że każdy czytelnik po przeczytaniu tej powieści marzy o tym by się w nim, chociaż na chwilę znaleźć.Młodych Abstynentów i odchodzi z niego.. 52.Tomek jest sierotą, mieszka z ciotką, młodszym przyrodnim bratem Sidem i kuzynką Mary.. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera?. PRZYGODY TOMKA SAWYERA - TEST Ruletka.. Rozpoczyna się proces Muffa Pottera.. pomożesz ?. Przygody Tomka Sawyera Mark Twain streszczenie.Plik kartkowka z przygod tomka sawyera.pdf na koncie użytkownika nikbondkarkra • Data dodania: 23 mar 2015Plik kartkowka z lektury przygody tomka sawyera z odpowiedziami.zip na koncie użytkownika hellerdavid51 • Data dodania: 16 mar 2016"Przygody Tomka Sawyera" zabarwione zostały dodatkowo dość wiernie oddaną obyczajowością ówczesnego życia w Ameryce, wiarą w zabobony i przesądy.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Tomek udaje się w nocy do adwokata.. wg Agali2.PRZYGODY TOMKA SAWYERA ,, Ucieczka na wyspę'' Co zrobił Tomek z Huckiem i Joe?. Zawiera 14 pytań.. Jaseq11 3 lata temu.. Jan Biliński Wstęp 1.. Rozwiąż test.. Ucieczka Indianina z sali rozpraw..

Zadaj Tomkowi 9 rożnych pytań, dotyczących jego rodziny, szkoły, przyjaciół, dziewczyn oraz przygód i przeżyć związanych z wydarzeniami opisanymi w lekturze.

2011-03-20 16:01:44 Podajcie przykłady zabaw Tomka Sawyera i jego kolegów z książki pt." Przygody Tomka Sawyera ?. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Tak samo Tomek Sawyer, ale nie według ednego pierwowzoru: estTomek z Becky podczas zabawy w chowanego w pieczarach coraz bardziej oddalali się od dzieci, aż zgubili drogę powrotną.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Tomek i Huck udają się na wzgórze w poszukiwaniu skarbów.. Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, .. "Przygody Tomka Sawyera" to jedna z tych książek, które warto, a nawet trzeba przeczytać w dzieciństwie.. - Kto w lekturze się zakochał?. Przygody Tomka Sawyera; Napisz list do Tomka Sawyera; Krótką opinią o książce Tomka Sawyera; Jak napisać plan wydarzeń do lektury "Drzewo do samego nieba"?Uwaga na podchwytliwe pytania!. (2/5) Przygody Tomka Sawyera - streszczenie w pigułce, Mark Twain, Przygody Tomka Sawyera - streszczenie i opracowanie lekturyWydanie Przygód Tomka Sawyera kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Eryk; Sid; Joe; Sprawdź się w poniższych tematach: Mitologiczni bogowie.. Streszczenie Przygód Tomka Sawyera.. Napisz do nas.. Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" .. "Przygody Tomka Sawyera" Quiz wiedzy z lektury "Przygody Tomka Sawyera"..

Kontynuacją Przygód Tomka Sawyera są "Przygody Huck'a" ... Większość przygód, opowiedzianych w tej książce, zdarzyła się rzeczywiście; w jednej czy dwóch ja sam byłem bohaterem, w innych — moi szkolni koledzy.

.Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Streszczenie treści Przygód Tomka Sawyera.. Czy rozpoznasz, z jakiej mitologii pochodzą ci bogowie i boginie?. Klasa 5 Polski.. Głównym wątkiem powieści są wspaniałe przygody chłopca w małym miasteczku.. Tomek ma swoje dni chwały i noce pełne strachu.. Prowadzący lekcję wyciąga z kapelusza serduszka, odczytując definicje uczniów, a następnie pyta: - Jak myślicie, czy waszych serduszkach ujęta została kompletna definicja miłości?. Udostępnij.. Te tzw. ciasteczka mozna zablokowac w przegladarce internetowej.Przygody Tomka Sawyera 1.10 stycznia Przeprowadzamy wywiad z głównym bohaterem.. Przeprowadzony w ten sposób wywiad można zapisać, nagrać lub przedstawić klasie.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Inne tryby testu.. 2013-02-25 17:15:07to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolega Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Pytania z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" ?. Ekranizacje "Przygód Tomka Sawyera" Na podstawie powieści Marka Twaina: "Przygody Tomka Sawyera" powstało kilkanaście ekranizacji filmowych.. Sprawdzian znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" autorstwa Marka Twaina.. Huck Finn jest portretem z natury.. Kiedy stracili już nadzieję na ratunek, usłyszeli gdzieś głosy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt