Wypracowanie o ulubionym zwierzątku

Pobierz

Jestem szczęśliwa, że mam takiego zwierzaka jak Daisy.. Słówka i zwroty, które mogą być pomocne przy opisie psa: coat - sierść ears - uszy nose - nos paws - łapy tail - ogon heavy - ciężki smart - mądry gentle - łagodny cheerful - radosnyWykonaliście zadanie dla chętnych, które brzmiało: prześlij zdjęcie swojego pupila jak o niego dbasz.. Zarówno te które żyją na wolności, jak i mieszkające z ludźmi.. Najlepiej o psie ;D 2012-03-12 17:34:48; napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02; Muszę napisać o wybranym zwierzęciu sawanny afrykańskiej.. Moja mama interesuje się językami obcymi.Wypracowanie o twoim ulubionym filmie - Killer.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Bardzo podobają mi się konie, chociaż przyznam trochę boję się ich.. Pomóżcie.. Kiedy przychodze ze szkoły już na mnie czeka a kiedy mnie zobaczy od razu po mnie skacze i tuli się do mnie chcąc aby go .Konik ten był nadzwyczaj ruchliwy,nie raz uciekał już właścicielom- Kazimierzy i Stefanowi.. hej mam napisać o swoim zwierzątku domowym np o psie mam opisac go jak sie nazywa ile ma lat co robi co lubi jeść i takie tam.prosze o napisanie textu po angielsku a po tem po polsku.z góry dziękujeWypracowanie o ulubionym filmie.Brdzo prosze.Wykonaliście zadanie dla chętnych, które brzmiało: prześlij zdjęcie swojego pupila jak o niego dbasz..

Napisz wiersz o swoim ulubionym zwierzątku.

Zgłoś nadużycie.. Jeśli nie masz w domu zwierzątka to stwórz je z origami.. Zredaguj apel zachęcający kolegów do współpracy z ludźmi, którym los zwierząt nie jest obojętny.. Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam i pytam o Twoje zdrowie.. miś nazywa się lilly moscovitz.. Zwierzęta w domu i na farmie - naśladujemy odgłosy, nazywamy zwierzęta i mówimy o ulubionym zwierzątku Zagadnienia tematyczne - Klasa druga 1.. Co ci się w nim podoba, jak go traktujesz.. .Mój pies - opis.. Złóż gorące powinszowania całej swojej rodzinie ode .Wypracowanie o ulubionym miejscu odpoczynku:park :) na teraz się przyda , pls dam naj:):):) - MidBrainart .. Moim ulubionym miejscem jest park.. -wydaje barzo miłe dźwięki.. 14. alicja77a.. Co cię skłoniło do tego, jak duża jest twoja kolekcjaLubię Daisy, dlatego też bardzo się o nią troszczę.. 2010-04-17 19:00:41moją ulubioną zabawką jest biały miś polarny.. W parku zdrowo, ponieważ są tam drzewa.. Dbam, żeby była czysta i karmię ja odpowiednim jedzeniem.. Oprócz: Opowiadanie o ulubionym miejscu po angielskuPlik wypracowanie o ulubionym sporcie po niemiecku.zip na koncie użytkownika johnsontitania • Data dodania: 21 mar 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Uśmiechał się mdło i wymamrotał coś o konieczności dokończenia wypracowania..

Oprócz: Opowiadanie o ulubionym miejscu.

Moim zwierzątkiem jest królik o imieniu Tuptuś.. Lubię głaskać delikatne futerko kotów, słuchać jak mruczą zadowolone leżąc na moich kolanach.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Napisz wypracowanie minimum 5-10 zdań o swoim zwierzątku domowym oraz śnadaniu pliska Dam Naj!. Moim zwierzątkiem jest królik o imieniu Tuptuś.Kalendarz musi znajdować się w widocznym miejscu i mieć wystarczająco dużo miejsca na zapiski.. bardzo fajnie się z nią bawie np.- Zwierzę - prawdziwym przyjacielem człowieka.. Kto zagrał główną rolę, co Ci się w nim podobało Your favourite pet Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Zadanie jest zamknięte.. Powrót do szkoły!. Cześć Asiu!. Wypracowanie o twoim zwierzątku domowym - psie.. Odwiedź schronisko dla zwierząt i przygarnij psa lub kota.. Ach ta jesień!. -lubie ją przytulać.. akapit ||| Moim ulubionym zwierzakiem jest mój pies ( imię psa ) [ np. burek, tobi, holy, sonia, enia, dina, ciapek , kropka, xD ] Kochan się z nim bawić , tulić go i chodzić z nim na spacery.. Jednak najwspanialszym zwierzątkiem jest dla .Napiszesz mi opowiadanie o zwierzęciu minimum 10 zdań ..

Wypracowanie o twoim zwierzątku domowym - psie.

Jest tam miło i cicho chociaż śpiewają często ptaki.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Opowiadanie o ulubionym miejscu po angielsku.. PODSUMOWANIE I ty możesz pomóc zwierzęciu.. Kto zagrał główną rolę, co Ci się w nim podobało.. Dane tej osoby i nadawcy maja być zmyślone.. Może uda Ci się napisać kilka zdań w programie Word o swoim ulubionym zwierzątku?. Jest bardzo mięciutki i grzeczny.Mój kot ma na imię.. Jest umaszczenia szarego o pięknych ,duzych zielonych oczach.Uwielbia mruczeć i łasić się do każdego z domowników.Najbardziej lubi sie wylegiwac w oknie kiedy świeci słonko.Czasem wymyka sie przez okno by połazić tylko sobie znanymi ścieżkami.Jego ulubionym pokarmem jest mleko,które pije w bardzo duzych ilościach.Uwielbia sie bawić swoją zabawką jaką .wypracowanie o ulubionym zwierzątku (pies) wypracowanie o ulubionym zwierzątku (pies) Nie chce mi się.. dostałam ją rok temu od mojej babci.. Jeśli nie masz w domu zwierzątka to stwórz je z origami.. -można nią łatwo poruszać.. Mam nadzieję, że dostałaś mój ostatni list.. - nazywamy przedmioty w klasie i pomieszczenia w szkole; 2. .. noi bardzoo prosiłabymm o napisaniee paru zdań o tym że moim ulubionym zwierzątkiem jest piesek .. Najlepiej, jeśli uda się Wam oszacować czas potrzebny do wykonania danego zadania, na przykład "Narysowanie rodziny na plastykę - 15.00-15.35", "Wypracowanie o ulubionym zwierzątku - 16.30-17.10".13..

Opracowanie: K. Jarecka - EvansWypracowanie o twoim ulubionym filmie - Killer.

Co ci się w nim podoba, jak go traktujesz Your hobby Wypracowanie na temat twojego hobby - zbieranie pocztówek.. ta zabawka jest moją ulubioną ponieważ: -jest bardzo ładna.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:List do przyjaciela, w którym opowiem o spotkaniu ze znaną osobą.. - poznajemy słownictwo związane z jesienią, odnajdujemy jesień w parkuOna jest elegancką kobietą.. Można tam odpocząć i się odprężyć.. Przykład wypracowania na temat Moja rodzina.mam napisać parę zdań o moim ulubionym zwierzątku po angielsku.. Literature - Może coś takiego: "W szkole pisaliśmy wypracowanie o swoim ulubionym bohaterze i ja napisałem o panu, panie Mason".Plik wypracowanie o ulubionym miejscu f.pdf na koncie użytkownika ginishgeorge • Data dodania: 16 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt