Wiersz dla przyjaciela od serca

Pobierz

każdy prawo ma do złości.. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia.. Kopiuj.. Być może masz i inne życzenia, więc też życzę ich spełnienia.. STO LAT z okazji imienin!Przyjaciel od serca Dla mojej przyjaciółki ;* Kiedy jesteś całkiem sam, potrzebujesz przyjaciela.. Ciągłej radości, szczęścia w miłości.. Imieniny - dzień radosny, Zapach kwiatów, zapach wiosny.Najlepsze Życzenia dla przyjaciela.. W potrzebie pomożesz, w chorobie uleczysz i będę Cię szanować przyjacielu po wieki!1.. Niech nigdy nie opuszcza Cię dobry nastrój i pogoda ducha oraz chęć do zgłębiania życia i dążenia do wytyczonych celów.. Jedna wesprze drugą, zmotywuje, pomoże.. Cudownych uczuć, które zawsze trafiają w odpowiednie miejsceMoja droga, przyjmij moje szczere i płynące z serca życzenia.. Być nadzieją kiedy szukasz pomocy.. Zerknijcie na jasny księżyc i gwiazdy błyszczące, zobaczcie jakie one milczące.. Życzeń w kategorii: 104 .. Od czego są marzenia Życie ma smutku chwile Pełne cierpienia Szkoda na nie łez, nie smuć się .. Ale jaśniejszej nie ma od Ciebie Tyś jak maleńki listek na wietrze błądzący .. osuszyć łzy gorąco palące.. Mówić nie muszę.. Przyjaciółki dwie - to nigdy nie zmieni się , Czasami kłucimy się lecz - nasza przyjaźń nie skończy NIGDY się ;) 3.przyjaciel, spełnione marzenie.. a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was!. Dla mnie Ty ja dla Ciebie.Większość przyjaźni nie urywa się, tylko więdnie."..

-- Jesteś przyjacielem od serca.

4 Podobne życzenia1 day agodo walki oraz przepełnionego serca miłością do bliźnich.. Życzę Ci pokoju Życzę Ci uważnych oczu,W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości.. Pragnę, aby w głębi serca twego pozostał cień wspomnienia mego.. "Gdyby każdy człowiek wiedział, co mówią o nim inni, nie byłoby na świecie ani jednej pary przyjaciół.".. Dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół.. aBy pocieszać w swych ramionach.. Niech Cię dobry los obdarzy, wszystkim o czym twoje serce marzy!. -- Dziękuję Ci za to, kim jesteś i za to, kim ja stałam się dzięki Tobie.. Jesteś na dzień dobry, jesteś na dobranoc i za to Ci dziękuję, choć to pewnie zbyt mało!- Twój przyjaciel Życzę ciepła, które płynie z przyjaznego serca ono najbardziej ogrzewa.. Los nas dzieli nie wiadomo gdzie, lecz te miłe słowa przypomną Ci mnie.Wiersze na dobranoc od serca (romantyczne) Najpiękniejsze życzenia na dobranoc Dla przyjaciół Przyjaciele, życzę snu dobrego, gwiazdy dają blasku cudownego, a noc niech pachnie marzeniami i cieszy wspomnieniami.. Za słońca wschody i zachody, Gdy niebo złotem czerwienieje, Za ciepło lata, zimy chłody, I za wiosennych snów nadzieje.. W trudnych chwilach i w zwątpieniu, Zawsze mogę na Ciebie liczyć najlepszy przyjacielu..

autor PoeciaJesteś przyjacielem od serca.

Możecie też posłużyć się pseudonimem, który znacie tylko Wy.Dec 7, 2021Życzenia urodzinowe dla przyjaciela Z okazji urodzin życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba.. Choć różnimy się pod wieloma względami, jesteśmy zawsze razem, jesteśmy przyjaciółkami.. Oby zawsze świeciło Ci słońce, rozświetlając radośnie każdy dzień Twojego życia.. Jeśli jesteście znajomymi, możecie zaadresować kopertę w mniej formalny sposób na przykład: Dla Kaśki i Tomka lub Dla naszych najlepszych przyjaciół.. Wszystko o czym marzysz, by Ci się spełniło.. Niech mąż o poranku podaruje Ci bezdenne konto w banku, tata sprawi szybki samochód, a szef podwyższy Twój miesięczny dochód.. spójrz na Netlog a wspomnienia wrócą same.. powspominaj tamten czas.. Powitania słałam ja.. I czy kiedyś spotkasz mnie.. Ja już go mam, wcale nie narzekam.. w listku można się zakochać?. silną, mocną, i nam wierną.. Niech każdy dzień przynosi Ci uśmiech i radość.. Ty i Ja , nasza przyjaźń bezprzerwy trwa , Ja i Ty , Razem zrelizujemy nasze sny ;) 2.. Dziękuję Ci za szczęścia chwile, I za radosne serca drżenia, Za najpiękniejszych wspomnień tyle, I za tęsknoty, za marzenia.. oddalając się w podroż daleko z oczu im.. Twoja osoba jest dobra, pomocna i skromna.Przyjacielu ludzkich serc dziękuję Ci za dobroć i radość płynącą z głębi Twej duszy i serca..

Za przyjaciela od serca, Dziękuję Ci Boże.

Za promyk, który widzę w każdym słowie.. Za umiejętność dzielenia się tym co w Tobie najlepsze.. Za czas, który był jest i będzie.. Za fale nadziei wypełniającą serce.Róża więdnie, kamień się kruszy, lecz naszej przyjaźni nic nie naruszy.. Spełnienia marzeń, przyjaciółko!Jan 30, 2022Podziękowania - wierszyki.. Lecz serce Ci powie, Za tydzień lub dwa, Że ten ktoś to JA.. Wiary w kolorze błękitu Nadziei w kolorze zieleni i radości co złotem się mieni.. Ja codziennie ślę.. niegdyś to uczynił Chrystus za wszystkich nas.. Gdyby tak można było Serce każdego człowieka wyjąć Otworzyć, popatrzeć i znowu ukryć go w ciele Wtedy wiedziałbyś dobrze Kto wrogiem, a kto przyjacielem.. Przyjacielem jesteś wspaniałym, o czym wiesz!. Gdy śnieg będzie czarny, a woda czerwona, wtedy nasza przyjaźń będzie zakończona.. "Przyjaciel szlachetny, z dawna doświadczony, nie mniejszej bywa ceny jak brat rodzony.".. Rekordów bicia i 100 lat życia - tego Ci życzę z okazji imienin.. W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie.. A dzisiaj w sercu mam wielu.Wierszyki dla przyjaciela Słuchaj skarbie, jesteś dla mnie wszystkim, nie pamiętam już, że był ktoś inny, w nocy nie pozwalasz zasnąć mi, kradniesz moje sny, wiem bez Ciebie nie zasnę.. Kocham ciebie twoje oczy Kocham uśmiech twój uroczy Kocham gwiazdy na tym niebie LECZ NAJBARDZIEJ KOCHAM CIEBIE!Wierszyk dla przyjaciela..

rozumiem przenośnię w wierszu:)))chodzi o kobietę:)5.

Idź dumnie wytyczoną ścieżką i spełniaj swoje marzenia.. autor: nieznany.To, w jaki sposób zaadresować kopertę dużo zależy od tego, co łączy Was z młodą parą.. a Me serce głęboko przygnębione.. Tego mówić nie muszę, bo mało kto ma tak wspaniałą duszę.. Kopiuj.. Pomysłów wielu, dojścia do celu.. A wszystko czego pragniesz, by Twoim było.Od Serca.. Wyślij e-mail Facebook 38 TwitterJesteś światełkiem na końcu ciemnego tunelu, ręką podaną nad przepaścią, ścieżką w gąszczu.. Jeśli w chwili zwątpienia powiesz, że przyjaciół ci brak szukaj w pamięci mojego imienia ono ci powie, że nie jest tak!. Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni.. Dziękuję Ci za to, wdzięczność jest ogromna.. Dużo wzlotów i szaleństw.. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.. 2.doskonale wiesz kiedy zabrać mnie.. Księżyc rozświetlał nam drogę ku miłości Tonąc w namiętnych pocałunkach tonęliśmy w wiecznościŻyczenia imieninowe dla przyjaciela Rozsądku w życiu, umiaru w piciu.. Żebyś mogła żyć szybko i dostatnie, niech od dziś moja droga niczego ci nie braknie!. Powiem szczerze, znajomych mam wielu, Ale tylko do Ciebie mogę powiedzieć: Mój przyjacielu.. Jesteś na dzień dobry, jesteś na dobranoc i za to Ci dziękuję, choć to pewnie zbyt mało!. Wiele czasu, dni szukałem Pewnego dnia, ze szczęścia oszalałem .. Tego mówić nie muszę, bo mało kto ma tak wspaniałą duszę.. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt