Postawić kogoś w trudnej sytuacji po angielsku

Pobierz

(Nie chcę cię postawić w niezręcznej pozycji.). bab.la nie jest …postawiliscie nas Panstwo w sytuacji bez wyjscia.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających …odbiór (używane w sytuacji komunikacji drogą radiową) = over, także: o'er literary refleks (szybkość orientowania się w sytuacji i reagowania na nią) = reflex stawianie …Musisz przetłumaczyć "ZNALAZŁY SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. It could put all of us in a …Sprawdź tłumaczenia 'w trudnej sytuacji' na język angielski.. czasownik.. stawiać w …Język angielski; Język niemiecki .. / Słownik Frazeologiczny.. bab.la nie jest …Tłumaczenia w kontekście hasła "trudnej sytuacji finansowej" z polskiego na angielski od Reverso Context: Po pierwsze, kredytobiorca nie może znajdować się w …Przykłady użycia - "postawić się w sytuacji" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Pomoc w rozwiązywaniu krzyżówek.Translation — postawić kogoś w trudnej sytuacji — from polish — — 1Tłumaczenie w kontekście "stawiać w złym świetle" po angielsku: To może nas stawiać w złym świetle.. sytuacja trudna tłumaczenia sytuacja trudna Dodaj .. Angielskiego najszybciej nauczysz …Przykłady użycia - "w trudnej sytuacji" po angielsku.. Pomoc w rozwiązywaniu krzyżówek.Tłumaczenie słowa 'wyjść z trudnej sytuacji' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

To może nas postawić w trudnej sytuacji.

poleca 34% 18 głosów.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'w trudnej sytuacji' w zdaniach, posłuchaj wymowy i …Musisz przetłumaczyć "W TAK TRUDNEJ SYTUACJI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. en situation that invites resolution .Wszystkie rozwiązania dla POSTAWIĆ KOGOŚ W TRUDNEJ SYTUACJI.. bab.la - Online …Tłumaczenia w kontekście hasła "znajdujące się w trudnej sytuacji" z polskiego na angielski od Reverso Context: przedsiębiorstwo znajdujące się w trudnej …Tłumaczenie idiomu 'być w trudnej sytuacji' na język angielski w słowniku idiomów Ingless.pl.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań …Jak jest "radzić sobie w trudnej sytuacji" po angielsku?. Czasowniki złożone …postawić kogoś Powiedziałam, że nie chcę więcej stawiać cię w trudnej sytuacji .. Sprawdź tłumaczenia słowa "radzić sobie w trudnej sytuacji" w słowniku polsko - angielski …sytuacja+postawić+kogoś+w+trudnej+sytuacji - tłumaczenie słowa - słownik polsko-angielski Ling.pl.Tłumaczenie słowa 'w tej trudnej sytuacji' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Przykłady użycia - "być w sytuacji bez wyjścia" po angielsku.. kogoś.. podobne do "postawić kogoś w trudnej sytuacji" po angielsku — Słownik polsko-angielski| zobacz "postawić kogoś w trudnej sytuacji" po polsku..

postawiliscie nas Panstwo w sytuacji bez wyjscia.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. czasownik.OpenSubtitles2018.v3.. Treść 'spowodować, przyczyniać się do tego … Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Some of these cookies are essential …Tłumaczenia w kontekście hasła "w szczególnie trudnej sytuacji" z polskiego na angielski od Reverso Context: Dzieci znajdują się w szczególnie trudnej …postawic kogos w sytuacji bez wyjscia/ pod sciana.. bab.la nie jest odpowiedzialne za …postawić kogoś w niekorzystnej sytuacji - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Co znaczy i jak powiedzieć "postawić kogoś w niekorzystnej sytuacji" …Postawiłeś mnie w trudnej sytuacji Nathanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt