Dlaczego nemeczek był lojalny

Pobierz

Uważam, że Ernest Nemeczek byłby najlepszym przyjacielem.. uzasadnij ( krótko) bedzuie naj.. Potrafił poświęcić się dla każdego ze swoich kolegów.. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.. To chłopiec, który był lojalny wobec przyjaciół oraz odważnie bronił Placu Broni.TodayErno Nemeczek - charakterystyka, postawa.. Ten temat przebywa obecnie w archiwum.. Nie zostawił kolegów podczas ważnej bitwy.. Jego pełne imię to Ernest, jednak koledzy zwykle zwracali się do niego zdrobniale: "Erno".. Cechowała go wrażliwość i odwaga.. Szkolne wypracowania.. Bohater ten zapisał się na kartach .Nemeczek był bohaterem ,ponieważ walczył o plac,który był dla niego jak ojczyzna.Był też ambitny,lojalny i odważny.Nemeczek był prawdziwym przyjacielem.. Mimo, że miał najniższą funkcję i często doznawał upokorzeń, nie wpływały one na jego uczucia wobec kolegów.. W ich grupie popularne było także mówienie sobie po nazwisku, nikogo to nie obrażało.. napisz opowiadanie z dialogiem jak spędziłam zeszłoroczne wakacje potrzebuje na jutrokonsekwentnie pozostawał wierny wartościom - był dumny z placu - umiał wykazad się odwagą - w obliczu zagrożenia gotów do oddania życia jak prawdziwy patriota i obrooca ojczyzny - był dobrym przyjacielem - był lojalny wobec dowódcy - miał wielkie serce, był prostoduszny, nieco naiwnyTemat został przeniesiony do archiwum..

Czy nemeczek był miły?.

Odmówił przejścia do wrogiej drużyny.Nemeczek był prawdziwym przyjacielem.. Ogromną odwagą wykazał się idąc do obozu Czerwonoskórych, którym był ogród botaniczny, i przez całe spotkanie siedział na drzewie, by w końcu dowiedzieć się, kto jest zdrajcą.. Dlaczego Nemeczek był człowiekiem honoru Answer.. Był wspaniałym druhem, przyjacielem, przywódcą.. Był bardzo wesołym i serdecznym chłopcem.Nemeczek umiał pokonywać strach - przykładem niech będzie również jego samotna wyprawa do Ogrodu Botanicznego.. Odważny chłopiec był również całkowicie lojalny wobec swych przyjaciół, nie przystał do Czerwonoskórych, którzy proponowali mu upragniony stopień oficerski.. Nemeczek zawsze był lojalny, a jego przygody i zaangażowanie pokazały, że dla grupy był w stanie na naprawdę wiele poświęceń.Moim zdaniem Nemeczek był niesamowity i najbardziej przywiązany do Placu Broni, ponieważ oddał swe życie za swoją małą ojczyznę.. Pokonał samego Wodza Czerwonych Koszul - Feriego Acza .. Honor ukazał nam kiedy z własnej woli wszedł do stawu.. Dlaczego warto przeczytać książkę skrzynia władcy Piorunów Podaj 3 przykłady edziaw77 October 2020 | 0 Replies .Musisz przetłumaczyć "ZAWSZE BYŁ LOJALNY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Nemeczek wykazał się wielką odwagą.. Mimo, że miał najniższą funkcję i często doznawał upokorzeń, nie wpływały one na jego uczucia wobec kolegów..

Dlaczego nemeczek był prawdomówny pliss na jutro.

Question from @Karolinakam2005 - Szkoła podstawowa - Polski.. Nemeczek zawsze był lojalny, a jego przygody i zaangażowanie pokazały, że dla grupy był w stanie na naprawdę wiele poświęceń.Nemeczek był dzielny .. Dlatego tak często do Erna mówiono po prostu "Nemeczku".. Question from @Julus8000 - Szkoła podstawowa - Polski.. Question from @Julus8000 - Szkoła podstawowa - Polski.. Nie sądzę, żeby inny porucznik był w stanie zrobi to, na co odważył się mały szeregowiec.Ernest Nemeczek to główny bohater powieści F. Molnara "Chłopcy z Placu Broni ,,-chodzi do szkoły w Budapeszcie-mama zajmuje się domem,a tata jest krawcem-jest członkiem Związku Kitowców i Chłopców z Placu Broni Ad.2 Wygląd zewnętrzny - Nemeczek jest najmłodszy ze wszystkich ma 11 lat i jest niskim jasnowłosym chłopcemdlaczego nemeczek był uczciwy?. Różnił się od Feriego Acza tym, że dawał wszystkim równe szanse.. Wobec przyjaciół był bardzo uczciwy i lojalny.Miał 11 lat; cechowała go odwaga i honor; do śmierci bronił honoru swej i ''ojczyzny''; lojalny wobec przyjaciół, mały, wątły, drobnej budowy; był jedynakiem, pochodził z biednej rodziny; jego tata był krawcem.Dlaczego nemeczek był prawdomówny pliss na jutro..

Zawsze był lojalny i wierny wobec swoich przyjaciół.

Potrafił poświęcić się dla każdego ze swoich kolegów.. 2 votes Thanks 1Odpowiedź Napisana przez: Animkaa Nemeczek napewno miał upór ponieważ mimo choroby przyszedł na bitwę/wojnę.. Nie przyjął zaproszenia do przystąpienia do grupy chłopców Feriego Acza, co przypłacił kąpielą w zimnym stawie, a skutkiem była .Zaś pod opieka Boki panowała demokracja.. W powieści ,, Chłopcy z Placu Broni '' jest wielu pozytywnych bohaterów, którzy wyróżniają się ciekawą osobowością.. Bokę kochał jak brata i był gotowy zrobić dla niego wszystko.. Alojalny był dlatego że poświęcił życie dla Chłopców z placu broni gdy go podtapiali on zachorował i zmarł ale gdy czerwonoskórzy chcieli go przyjąć on odmówił i przez to zmarł.. Nemeczek to dobry przyjaciel - nie wydał Gereba przed ojcem.. ale napiszcie w jakiej sytuacji pokazał swą uczciewośc.Nemeczek był bardzo wesołym i serdecznym chłopcem.Był chorowity,wątły i słaby, dlatego też został zepchnięty przez kolegów z Placu Broni na bardzo niską,Jedyną pozycję szeregowca.Chętnie wykonywał rozkazy innych,gdyż wiedział,że to należy do jego obowiązków.Bohater nie był nieśmiały i uległy,miał swój honor i ambicje.Jego największymi zaletami były odwagai niezłomność.Traktował plac jak swoją ojczyznę.Nie bał się pójść do Ogrodu Botanicznego i .Chłopiec był bardzo honorowy..

Acz (według mnie) nie pasuje na dowódcę.Czy nemeczek był miły?.

napisz opowiadanie z dialogiem jak spędziłam zeszłoroczne wakacje potrzebuje na jutroDlaczego Nemeczek był honorowy.. Rekomendowane odpowiedzi.. Szeregowiec był skłonny do poświęceń.Udał się sam do Ogrodu Botanicznego.. Dlaczego Nemeczek był honorowy Answer.. Janosz był władcą sprawiedliwym, dbającym nawet o najsłabszych kolegów.. Nigdy nie zawiódł, nie oszukał przyjaciół.Ernest Nemeczek to jeden z głównych bohaterów powieści Ferenca Molnára "Chłopcy z Placu Broni".. Chłopiec był wierny .. To chłopiec bardzo skromny i odpowiedzialny.. February 2019 0 3 Report.Dlaczego Nemeczek był człowiekiem honoru.. 4 odpowiedzi na dziś Teraz odpowiedzi bez limitu Załóż darmowe konto 2.8 5 głosów Dziękuję 4 Komentarze Zgłoś nadużycie!Był lojalny - nie chciał przystąpić do Czerwonoskórych.. Szczególnie widać to, gdy nie pozwolił na obrażanie swoich przyjaciół przez Gereba w obecności Czerwonych Koszul..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt